Avlu Dizisi Ecem Ölecek Mi? Diziden Ayrılacak Mı?

Avlu Dizisi Ecem Ölecek Mi? Diziden Ayrılacak Mı?

Yazar: Emre Avlu Dizisi

Sezona hızlı bir giriş yapan ve kısa sürede perşembe akşamları en çok izlenen dizilerden biri olan Avlu dizisinde Kudret iyice gözünü karartır. Eşinin sevgilisini ve bebeğinin ölüm emrini verdikten sonra sıra Ecem’e gelmiştir. Eğer Alp Ecem’den uzak durmazsa kızı onu öldürtecektir. Avlu dizisi Ecem ölecek mi? Ecem diziden ayrılacak? 

Ecem ölecek. Çünkü dizinin orijinalinde de Alp tarafından öldürülüyor.

Ecem hapse girdikten sonra Kudret tuttuğu adam tarafından onun öldürülmesini ister. Fakat Ecem ölmeyecektir. Bunu şimdiden dizinin takipçileriyle paylaşalım.

Kudret, kocasının başka bir kadından çocuğu olacağını öğrenince, bunun acısını kocasından en acı şekilde çıkarır. Alp’in birini öldürdüğünü gören Ecem kaçıp kurtulduğunu düşündüğü anda daha büyük bir şok yaşar. Dünyaca ünlü Prisoner dizisinden uyarlanan ve bir kadın cezaevinde yaşanan  olayları konu alan Türk televizyonlarında Avlu ismiyle yayınlanan dizinin 7. bölümünde Ecem ölecek mi? Deniz’in kızı Ecem diziden ayrılacak mı?

Yeni bölüm fragmanının ardından Ecem’in Alp tarafından zorla götürüldüğü ve ıssız bir yere bırakıldığı görülüyor. Soğukkanlılıkla birini öldürebilen Alp, bunun tanığı olan Ecem’e ne yapacak?

Hapishaneye düştüğü günden itibaren Kudret tarafından başına gelmeyen kalmayan Deniz, tarafını belirlemediği için Kudret’ten eziyet görmeye başlar. Önce adamlarına bir güzel dövdüren Kudret şimdi de Deniz’in kızını öldürmek için harekete geçer.

Dizinin orijinal versiyonunda Ecem ilerleyen bölümlerde ölecek. Fakat henüz Avlu dizisi için erken. Ecem bu bölümde ölmeyecek.

Avlu son bölümde neler yaşandığını hatırlayalım; Azra, Kudret’in Deniz’e yaptıklarının bedelini acı bir şekilde sordu. Deniz tarafını seçmemekte kararlı. Fakat kızına zarar gelmesi durumunda gözünü kırpmadan bundan sorumlu tuttuğu Kudret’ten hesap soracak kadar da mert bir kadın. Kızı için yaşayan onun iyiliği için özgürlüğünü hiçe sayan Deniz dizide fırtınalar estirmeye başlayacak!

Etiketler: avlu dizisi ecem dizden ayrılacak mı avlu dizisi ecem ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL