Avlu Dizisi Kudret Ölecek Mi? Öldü Mü? Diziden Ayrılacak Mı?

Yazar: Emre Avlu Dizisi

Avlu dizisi sezon finalinde yine ortalık karıştı. Deniz kızını öldürenin Alp olduğunu öğrendikten sonra, Kudret’ten intikam almak için gözünü kararttı. Hapishane yönetimi her yolu denemesine rağmen Deniz’i Kudret’ten uzak tutamadılar. Ve Deniz kızının intikamını almak için Kudret’in karşısına geçti. Ve onu defalarca bıçakladı. Avlu dizisi Kudret ölecek mi? Öldü mü? Kudret diziden ayrıldı mı.?

Wentworth isimli yabancı dizinin uyarlaması olan Avlu dizisinin orijinal versiyonunda Kudret karakterine hayat veren Jacs Holt ölüyor. Dizide Wentworth isimli yabancı dizinin yasal uyarlaması olduğu için Kudret ölecek. Avlu dizisinde Deniz ve Azra’nın çekişmesini izleyeceğiz.

Avlu dizisinde mükemmel bir sezon finali izledik. Özellikle Deniz’in Kudret’ten hesap sorduğu o dakikalar izleyenlerin soluksuz ekrana kilitlenmesine neden oldu. Evet bu sahneden sonra defalarca bıçaklanan Kudret’in yaşaması imkansız gibi görünüyor ve Kudret ölecek. Çünkü dizi yasal olarak başka bir diziden uyarlanıyor. Ecem karakterinin ölmesi de herkes tarafından şaşkınlıkla karşılandı fakat biz önceden öleceğini haberimizde paylaşmıştık.

Deniz’in bu olaylardan önce Nihal müdür davasında aklandığı ve en yakın zamanda içeriden çıkacağı haberi gelmişti. Fakat Kudret’i bıçaklamasının üzerine Deniz hapisten çıkamayacak. 2. sezonda bol bol Kudret ve Deniz çekişmesi izleyeceğiz.

Nursel Köse ve Demet Evgar’ın  ekranlarda devleşen performansı herkesten alkış topladı. Kısa sürede hızlı bir çıkış yakalayan ve reytinglerde 2. sıraya kadar yükselen Avlu dizisi yeni sezonuyla eylül ayında ekranlarda olmaya devam edecek.

Avlu dizisi Kudret öldü mü? Ölecek Mi? sorularını sizler için yanıtladık. Sizler Avlu dizisi sezon finalini nasıl buldunuz?

Etiketler: avlu dizisi kudret ölecek mi kudret öldü mü


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL