Avlu Dizisi Melis Diziden Neden Ayrıldı? Geri Dönecek Mi?

Avlu Dizisi Melis Diziden Neden Ayrıldı? Geri Dönecek Mi?

Yazar: Emre Avlu Dizisi

Star Tv’de sezon ortasında başlayan ve reytinglerde üst sıralarda yer almayı başaran Avlu dizisinde beklenmeyen bir ayrılık yaşandı. Hapishane müdürü Melis, üst mercilerin kararıyla müdürlük görevinden alındı. Avlu dizisi Melis diziden neden ayrıldı? Geri dönecek mi? Soruları da izleyenler tarafından sorgulanmaya başladı.

Deniz Barut’un hayat verdiği Melis müdür karakteri hapishanede mahkumların kişisel gelişimini sağlamak, suça olan eğilimlerini azaltmak ve onları mahkum hayatında sonra dışarı çıktıklarında pozitif bir şekilde hazırlamak amacıyla sosyal programlar ve dersler düzenliyor. Aslında tek amacı bu değildi.

Öncelikle hapishane müdürlüğünde sonrasında da daha yüksek kademelerde olmak isteyen başarı aşığı bir kadın.  Planlı, programlı ve kanunlara göre hareket eden bir idareci.  İşlerin karşılıklı iş birliği ile halledilebileceğine inanan insancıl bir yapısı var. Mahkumlar onu seviyor. Ve dizinin sezon finalinde hapishaneden ayrılıyor.

Melis müdür bir daha diziye dönmeyecek. Çünkü dizinin orijinal versiyonunda Melis müdürün yerine disiplinli ve psikopat  bir müdür gelecek. Olaylar daha heyecanlı ve aksiyonlu bir hal alacak. Melis müdürü herkes arayacak fakat her şey için çok geç olacak.

Avlu dizisinde 2. sezonda her şey yön değiştirecek. Diziye bir çok yeni karakter dahil olacak. Deniz, kızının intikamını Kudret’ten aldıktan sonra Alp’in de hesabını görmek için her yolu deneyecek.

Avlu dizisi Melis neden diziden ayrıldı geri dönecek mi sorularının yanıtını tekrar verelim. Melis müdür bir daha diziye dönmeyecek. 

 

 

Etiketler: avlu dizisi melis diziden neden ayrıldı avlu melis diziye geri dönecek mi deniz barut avlu dizisinden neden ayrıldı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL