Avlu Dizisi Murat Öldü mü, Kenan Ece Diziden Neden Ayrıldı?

Star TV ekranlarında seyirciyle buluşan limon film’in yapımcılığında ekranlara gelen avlu dizisinde bir ayrılık yaşanıyor. Dizinin önemli karakterlerinden Murat Ünal diziden ayrılıyor. Peki Murat Ünal’ı canlandıran Kenan Ece Avlu dizisinden neden ayrıldı?

Perşembe akşamlarının vazgeçilmez dizilerinden olan Avlu, yönetmen Yüksel Aksu’nun önderliğinde Demet Evgar, Nursel köşe ve Ceren Moray’ın başrollerinde güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Sezon finaline az bir zaman kala dizide ayrılıklarda yaşanmaya başladı.

2. Sezonuyla ekran macerasına devam eden Avlu dizisinde bir ayrılık yaşanıyor. Bizim önemli karakterlerinden birisi olan Murat Ünal diziye veda ediyor. Haliyle karakteri canlandıran Kenan Ece artık projede yer almayacak.

Avlu dizisindeki ayrılık dizinin ucuz 39. bölümünde yaşanacak. Geçtiğimiz hafta dedim kolaj bölümü ekranlara gelmişti. Avlu yeni bölümü ile 11 Nisan Perşembe günü 37. bölümü ile İzleyici ile buluşacak. 25 Nisan Perşembe günü ekranlara gelecek olan 39. bölümü ile izle Murat karakteri şok bir gelişme ile diziye veda edecek.

tıkla>>> Avlu İpek(Nurhak Mine Söz) Neden Ayrıldı, Yeni Dizisi Ne?

Senaryo gereği diziden ayrılacak olan Kenan Ece yeni projeler ile ilgilenmeye başlamış. yeni başlayan dizilerden bir isim de yer alacağı düşünülen Kenan Ece’nin büyük ihtimal yaz dizilerinden birisi ile yine ekranlarda izleyicisiyle buluşacak.