Avlu Dizisi Naciye Neden Ayrıldı, Neden Yok?

Yazar: Emre Avlu Dizisi

Star Tv’nin sevilen dizisi Avlu’da yaprak dökümü devam ediyor. Diziden ayrılan ayrılana. Şimdide Naciye karakterini canlandıran oyuncu  Hülya Şen diziden ayrıldığını sosyal medya hesabından paylaştı.

Avlu’da Naciye karakterini canlandıran oyuncu Hülya Şen diziden ayrıldığını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. İşte Hülya Şen’in o paylaşımı;

“Başta can dostum Yüksel Aksu olmak üzere Star TV, Limon yapım ailesine, Hülya Gezer ve canım Şafak Balıma.. Bu kadar kadın üzerine kurulmuş bir projede, bütün egolarını evde bırakıp, büyük bir dostluk içinde çalışan; 24 saat nazımı çeken Nurhakım’a Ümmücüğüme, yan yan oynadığım bütün oyuncu arkadaşlarıma…

Gecesi gündüzü olmayan senaryo,yazım gurubumuza, Bizden sonra giden set emekçilerine , yapıma, prodüksiyona, kameramanlara, ışıkçılara, sesçilere, makyözlerimize, kostümcülerimize, ulaştırmaya ve bütün Avlu aileme teşekkür ederim.Hepiniz sağ olun var olun hakkınızı helal edin. En çok da SİZ sevgili seyircilerimiz; sevgi ile bize ayırdığınız o muhteşem saatler için teşekkür ederim.”

Diziden senaryo gereği ayrılığı açıklanan Hülya Şen yeni dizi tekliflerini değerlendirecek. Oyuncuya yeni başlayan dizilerden teklif geldiği ve onlardan birisini değerlendireceği yakın çevresinde konuşuluyormuş.

Etiketler: Avlu Dizisi Naciye öldü mü Avlu Naciye Neden Ayrıldı Avlu Naciye Neden Yok?


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL