Avlu Dizisi Özge Kim? Kaç Yaşında? Oynadığı Diziler Neler?

Avlu Dizisi Özge Kim? Kaç Yaşında? Oynadığı Diziler Neler?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Avlu dizisi Özge kim? Kaç yaşında? Hangi dizilerde yer aldı? Oynadığı diziler neler ? Dizi ile son gelişmeler ve yaşananları haberin devamında ulaşabilirsiniz.

Alp’in evleneceğini öğrenen Kudret, evleneceği kişi Özge’nin Naciye’nin kızı olduğunu öğrendiğinde Naciye’nin tepesine üşüştü. Naciye’yi darp eder ve sonra kendi koğuşunda barındırmaz. Zerrin ile konuşur ve diğer koğuş Azra’nın koğuşuna gitmesini söyler. Artık Kudret’in yakın arkadaşı değildir. Naciye ise Alp’in Ecem’e yaptıklarını bildiği için kızının Alp’den uzak durmasını söyler.

Kızının üzerine oldukça titreyen Naciye bu konuda başarılı olamaz. Alp ile bağını koparması için çok geçti. Çünkü Özge, Alp’den hamile kalmıştı. Hapishaneye düşen Özge, hamile olduğunu annesi ile paylaşmamıştır. Deniz’in bu durumdan haberdar olması Özge’ye güç verir. Deniz, Özge’ye   Alp’den hamile olduğunu söylemesinin doğru olduğunu bilmesi gerektiğini açıklar. Özge bu durum için hazır olmadığını belirtir. Peki Naciye’nin kızı Özge kim? Gerçek adı ne? Yer aldığı diziler neler? Haberin devamında tüm bu soruların içeriğini sizlerle paylaşacağız.

Avlu Dizisi Özge Kim?

Gerçek adı Melis Gürhan olan oyuncu Avlu dizisinin kadrosuna dahil oldu. Oyuncu 30 temmuz 1994 yılında Adana da dünyaya gelmiştir. Gürhan, lise egitimine kadar Adana da eğitimlerini tamamlamıştır. Daha sonra oyuncu Akdeniz Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. Oyuncu daha önce Dila Hanım, Kısa film Sonsuzluk ve Kafası Güzeller adlı projeler de yer aldı. Son olarak da Avlu dizisinde yer aldı.

Avlu dizisi Özge kim sorusu özellikle 25. bölümde izleyenler tarafından daha çok sorgulanacak. Alp’ten hamile kalan zavallı Özge ne yazık ki bu durumu annesine söylemekten çekinecek. Avlu dizisinde her hafta yeni konular farklı düşmanlıklar ortaya çıkıyor.

Perşembe akşamları yayınlanan diğer projelerden tamamen farklı bir konusu olan Avlu dizisinde birden çok hikaye var. Bu da izleyici daha da meraklandırıyor. Avlu dizisinde Özge karakteriyle tanıdığımız oyuncunun karakteristik yüzü mutlaka herkesin ilgisini çekti. Renkli gözlerinin esmer teniyle olan uyumu çok beğenildi. Kıvırcık saçları ve derin bakışları oyuncunun fiziksel özelliklerinin yanı sıra rolünün de hakkını verdiğini gösteriyor.

Etiketler: avlu özge


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL