Avlu Dizisi Yeni Oyuncu Bade (Sevda Dalgıç) Kim?- Arka Sıradakiler Özge

Avlu Dizisi Yeni Oyuncu Bade (Sevda Dalgıç) Kim?- Arka Sıradakiler Özge

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Avlu dizisi yeni gelen oyuncu kim ? Diziye yeni katılan oyuncu hangi dizilerde yer aldı? Avlu dizi Bade kim ? Sevda Dalgıç Kim? Merak ettiğiniz soruların hepsini haberimizin devamında açıklayacağız.

Çarşamba akşamlarının soluksuz izlenen dizisi “Avlu” kadroyu genişletiyor. Tabi bununla kalmayıp senaryoda da büyük değişikliğe gidileceği söz konusu. Başarılı proje ilk yayınlandığı günden itibaren soluksuz izleniyor ve farklı senaryosu ile de geniş bir kitle oluşturdu. Son bölümde izlediğimiz üzere Deniz görüş sırasında Alp’in  boğazını kesmeye çalışırken Müdür’ün açık gözlülüğü ile Alp’i ölümden kurtardı. Alp, bunu Deniz’in yanına bırakmayacaktı tabi ki.  Avlu’ya Deniz’den intikamnı alması için içeriye adamlarından birisi olan Bade’ yi gönderdi.

Milli sporcu olan Bade, katıldığı yarışmada Doping iddiası ile yargılanarak hapse girmiştir. Peki Avlu dizisi Bade Kimdir? Avlu’ ya Deniz için mi girdi ? Başka bir amacı var mı ?

Avlu Dizisi (Bade) Sevda Dalgıç  Kimdir? 

23 Şubat 1984 yılında İstanbul’ da dünyaya gelmiştir. Sadri Alışık Kültür Merkezi Tiyatro Bölümünde Oyunculuk Eğitimi almıştır. Halen oyunculuk üzerine eğitim almaktadır. 2007-2011 yılları arasında Hamdi Alkan’ın yönettiği Arka Sıradakiler dizisinde “Özge” karakteri ile yer almıştır. Oyuncu geçtiğimiz yıl Bodrum’da köfte dükkanı açmıştı.  8 yıl aradan sonra oyuncu Avlu dizisi ile Bade karakterine hayat vermeye hazırlanıyor.

Sizce Bade rolünün hakkını Sevda Dalgıç verebilecek mi? Siz oyuncuyu bu dizide görmeyi istiyor musunuz ? Düşüncelerinizi bizler ile paylaşmanızı bekliyoruz.

Etiketler: Arka sıradakiler özge avlu'da Avlu dizisi bade kim avlu dizisi yeni oyuncu bade Sevda dalgıç kim avlu yeni gelen oyuncu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL