Avlu Dizisi Zerrin (Hapishane Müdürü) Kim ? Nergis Öztürk Kim ?

Avlu Dizisi Zerrin (Hapishane Müdürü) Kim ? Nergis Öztürk Kim ?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Star Tv’nin geçtiğimiz sezon ekranla buluşturduğu güçlü, başarılı yapımı’Avlu’ bu sezonda izleyicilerle. Limon yapımcılığın bizlerle buluşturduğu, yönetmenliğini Yüksel Aksu’nun üstlendiği dizide hikayesi Ahmet Yurdakul’un kaleminden çıkıyor.  2.sezona bomba senaryo ve oyuncu kadrosu ile yine kitlesini ekrana bağlayacak. Oldukça ses getiren sezon finali ile’Avlu’ bizleri yaz boyunca heyecanla bekletmişti. Kızının ölümü ile birlikte bambaşka insana dönüşen Deniz, acısını ve intikamını almayı planlıyordu. Kendince haklı ve kızına bunu yapanlara cezasını verecekti. Kızının sevgilisinin adını öğrendiğinden beri ne yapacağını şaşıran Deniz, onun için hiç kolay olmayacak bir yola girmeye hazırlanıyordu. Dizinin oyuncu kadrosunda ise önemli isimlerin yer alıyor. Kadroya bir göz atalım.

Dizinin kadrosunda Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Kenan Ece, Teoman Kumbaracıbaşı, Ruçkan Çalışkur, Çağdaş Onur Öztürk, Deniz Barut, Onurryay Evrentan Atasalihi ve Şeyla Halis yer almıştır. Diziye 2. sezon dahil olan ve Melis Müdür’ün yerine gelecek olan Zerrin karakteri ile Nergis Öztürk yer alacak. Peki Nergis Öztürk Kim ?

Avlu Dizisi Nergis Öztürk (Zerrin) Kim ?

Avlu’nun yeni müdüresi olarak diziye Zerrin karakteri ile dahil olmaya hazırlanan usta isim ‘Nergis Öztürk’ artık Avlu’da. 25 Mayıs 1980 yılında Kandıra İzmit’te doğup büyümüştür. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Bahçeşehir Üniversitesinde İleri Oyunculuk Bölümünde Yüksek Lisans eğitimi almıştır.

Oyuncunun Yer Aldığı Projeler 

Körfez Ateşi, Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü ?, Barda, Kızlar Yurdu, Karayılan, Hatırla Sevgili, Kıskanmak,Atlıkarınca, Doktorlar, Gişe Memuru, Yeraltı, Böyle Bitmesin, Eve Dönüş : Sarıkamış 1915 ve son olarak Bu Sayılmaz dizilerinde yer almıştır. Oyuncuya bu projesinde başarılar diliyoruz.

Etiketler: Avlu Dizisi Zerrin kim ?


Yorum yaz