Avlu Ecem Diziden Neden Ayrıldı? Eslem Akar’ın Yeni Dizisi Ne?

Avlu Ecem Diziden Neden Ayrıldı? Eslem Akar’ın Yeni Dizisi Ne?

Yazar: Emre Avlu Dizisi

Ekranların ilgiyle izlenen dizisi Avlu’da şok bir ayrılık yaşandı. Dizide Deniz karakterinin kızını canlandıran ve izleyenler tarafından büyük beğeni toplayan Ecem karakteri ne yazık ki dizinin 9. bölümünde ölerek diziye veda etti. Peki Avlu dizisi Ecem diziden neden ayrıldı? Yeni projesi ne?

Avlu dizisinde Ecem karakterine hayat veren Eslem Akar’ın diziyle anlaşması sadece 9 bölümdü. Çünkü Ecem ölecek ve Deniz onun intikamını alabilmek için bambaşka bir insana dönüşecek. Bundan sonra Kudret’ten bile tehlikeli bir Deniz izleyeceğiz. Hayattaki tek dayanağı olan kızı Ecem’i kaybeden Deniz çok tehlikeli bir hal alacak.

Peki dizide önemli bir karaktere hayat veren ve kısa sürede gönlümüze taht kuran Eslem Akar’ın yeni projesi ne? Eslem Akar Avlu dizisiyle kendine geniş bir hayran kitlesi oluşturmayı başardı. Ve yapımcıların dikkatini bu diziyle çekti. Şimdi yıldızı parlayan genç oyuncu mutlaka yeni sezonda başarılı bir dizi projesinde yer alacaktır.

Ayrıca Ecem karakterinin diziden ayrılması tamamen dizinin senaryosuyla alakalı bir durum. Dizinin orijinal versiyonunda da Deniz’in kızı ölüyor. Bu yüzden bu durum başından belliydi. Wentworth isimli dizinin yasal uyarlaması olan Avlu’da gelişmeler hemen hemen orijinal versiyonla paralel gidiyor.

Sizlerde dizinin orijinal versiyonunu izleyebilirsiniz.

Etiketler: avlu dizisi ecem diziden neden ayrıldı avlu dizisi eslem akarın yeni projesi ne


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL