Avlu Ecem Kimdir? (Eslem Akar) Deniz’in Kızı Kim?

Avlu Ecem Kimdir? (Eslem Akar) Deniz’in Kızı Kim?

Yazar: Emre Avlu Dizisi

Star Tv ekranlarında perşembe günleri yayınlanacak olan Avlu dizisi merakla beklenirken dizinin konusu ve oyuncu kadrosu belli oldu. Dizide bir hapishanede olan olaylar trajik bir şekilde anlatılırken oyuncu kadrosunda ise Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse gibi bir çok deneyimli isim yer alıyor. Dizide Deniz karakterini oynayan Demet Evgar’ın Ecem adında bir kızı bulunmaktadır. Ecem rolünü ise genç yetenek Eslem Akar canlandıracak. Peki Eslem Akar kimdir? Sizler için araştırdık.

Avlu Ecem Kimdir? (Eslem Akar) Deniz’in Kızı Kim?

1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Eslem Akar, 1.66 cm boyunda 52 kg ağırlığındadır. 3 Mota Ümit Çırak’tan 4 sene boyunca oyunculuk eğitimi alan güzel oyuncunun kumral saçlı yeşil gözlüdür. Berrin Tav Casting’e bağlı olan oyuncunun ayak numarası 38’dir. İngilizce ve Fransızca bilen Eslem Akar, basketbol, voleybol, futbol, yüzme, jimnastik, buz pateni, bisiklet ve masa tenisi yetenekleri vardır. Eslem Akar tüm bu eğitim sürecinden sonra dizi ile sektöre adım atmıştır.

Eslem Akar ilk olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan Sen de Gitme isimli dizide Elif karakterini canlandırmıştır. Yönetmenliğini Türkan Derya’nın yaptığı, Seda Altaylı, Ramazan Demirli, Özgür Evren Heptürk, Nuran Evren Şit, Deniz Madanoğlu’nun senaryosunu yazdığı dizide Sinan Albayrak, Sezgin Akbaşoğulları, Alican Yücesoy, Candan Ünal, Bulut Aras, Müge Akyamaç gibi değerli oyuncular yer almıştır.

[mavitext]Avlu Azra Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Eslem Akar 13 yaşında oynadığı Sen de Gitme dizisinden sonra uzun bir süre ekranlarda gözükmemişti. Ta ki Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Avlu dizisine kadar. Bu uzun arada oyunculuğunu geliştiren ve yeteneklerini artıran oyuncu Avlu dizisi için yapılan seçimlerde 800 oyuncu arasından dizideki Ecem karakteri için seçildi. Bu durum oyuncunun ne kadar bu role uygun olduğunu göstermesi açısından önemlidir. Zira diğer 799 oyuncu iyi değil manasına gelmez. Sadece bu role en uygun oyuncu olarak Eslem Akar seçilmiştir. Deneme seçimlerindeki başarısı yadsınamaz.

Avlu dizisinde “Ecem 18, yaşında ve lise son sınıf öğrencisidir. Aile içi şiddete sürekli şahit olan bir diğer kurbandır. Bu durum onu içine kapanık biri yapmıştır. Kendisini derslerine vermiştir. Neredeyse tüm vaktini birlikte geçirdiği annesi Deniz’e çok düşkündür. Babasını da seven Ecem annesine yapılanları gözardı edemiyor.” Avlu dizisinde Ecem karakterini canlandıracak olan Eslem Akar’a yeni projesinde başarılar dileriz.

[saritext]Avlu Hasret Kimdir? Tıklayınız![/saritext]

Avlu Eslem Akar Videosu

Etiketler: avlu denizin kızı kim avlu ecem kim avlu ecem oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL