Avlu İpek(Nurhak Mine Söz) Neden Ayrıldı, Yeni Dizisi Ne?

Avlu İpek(Nurhak Mine Söz) Neden Ayrıldı, Yeni Dizisi Ne?

Yazar: Emre Avlu Dizisi Dizi Haberleri

Star Tv’nin sevilen yapımı Avlu’da bir ayrılık yaşandı. Dizide İpek karakterini canlandıran oyuncu Nurhak Mine Söz diziden ayrıldı. Peki İpek neden diziden ayrıldı, Nurhak Mine Söz’ün yeni dizisi hangisi oldu?

Limon Film’in Star için çektiği ‘Avlu’ dizisi, geçen hafta birinci yılını kutladı. İlk bölümü 29 Mart 2018’de ekrana gelen dizi Demet Evgar, Nursel Köse ve Ceren Moray gibi güçlü oyunculardan oluşan kadrosuyla dikkat çekiyor.

Kadrosuna Ushan Çakır’ın ardından son olarak Ertan Saban’ın da katıldığı ‘Avlu’da bir ayrılık yaşanacak. Şafak Bal ile Hülya Gezer’in yönettiği dizide İpek karakterine hayat veren Nurhak Mine Söz projeye veda edecek. Reytinglerde düşük puanlar alan dizinin yeni sezonda olup olmayacağı tartışılırken dizideki ayrılıklarda bir finalin habercisi mi acaba dedirtiyor.

İpek karakteri diziden ayrılıyor. Karaktere hayat veren Nurhak Mine Söz’ün hangi diziye geçeceği de merak ediliyor. Söz’ün yeni başlayacak bir dizi ile anlaşma aşamasında olduğu ve anlaşmada sona gelindiği gelen bilgiler arasında. Nurhak Mine Söz’ün yeni dizi ile ilgili ayrıntıları sitemizden takip edebilirsiniz.

Etiketler: Avlu ipek Neden Ayrıldı Avlu ipek Nurhak mine söz yeni dizisi Avlu İpek(Nurhak Mine Söz) diziden ayrıldı mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL