Avlu Kudret’in Oğlu Alp Kimdir? (Denizcan Aktaş)

Avlu Kudret’in Oğlu Alp Kimdir? (Denizcan Aktaş)

Yazar: Emre Avlu Dizisi

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Avlu’ya yeni bir karakter daha dahil oldu. Dizinin 2. bölümü ile dahil olan Alp dizide Kudret’in oğlunu canlandıracak. ” Alp, paranın ve iktidarın peşinden doğmuştur. Yaşıtları ile kolay iletişim kuramayan soğuk ve mesafeli biridir. Hayatının dönüm noktası ise 15 yaşındayken annesinin gözünün önünde işlediği cinayet olmuştur. Annesi bu cinayeti haklı çıkarmak için Alp’in beynini yıkamıştır. Bu durum Alp’i annesinin sözünden çıkmayan biri yapmıştır.” Dizide Alp karakterini canlandıran oyuncu ise Denizcan Aktaş olmuştur. Denizcan Aktaş ile ilgili tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Avlu Kudret’in Oğlu Alp Kimdir? (Denizcan Aktaş)

1992 yılında İzmir ilinde dünyaya gelen oyuncu 183 cm boyunda 75 kg ağırlığındadır. Ela gözlü oyuncu siyah saç rengine sahiptir. Best Model Of 2014 Türkiye finalisti olan oyuncu yakışıklığı ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Bu finalistlik kendisine oyunculuğunda kapısını sonuna kadar açmıştır. Oyuncu dış görünüşünün verdiği bu avantaj ile birlikte oyunculuk eğitimleri almaya başlamış ve dizilerde oynamaya başlamıştır.

Denizcan Aktaş, ilk olarak 2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar isimli dizide Seçkin karakterini oynamıştır. Dizide Şükrü Özyıldız, Bensu Soral, Büşra Develi, Dilan Çiçek Deniz, Melisa Şenolsun, Burak Deniz, Olgun Toker ve Alperen Duymaz gibi oyuncularla birlikte rol almıştır. Cem Karcı’nın yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin senaryosunu ise Onur Güven Atam yapmıştır. Dram, gizem, gençlik ve aşk konularının işlendiği dizide biri ölen 5 kız kardeşin hayat hikayesi anlatılmaktadır.

[pembetext]Avlu Çalan Rap Şarkılar? Tıklayınız![/pembetext]

avlu alp kim

Denizcan Aktaş’ın geniş kitlelerce tanınmasını sağlayan dizi yine bir gençlik, okul dizisi olan Hayat Bazen Tatlı’dır oldu. Star Tv ekranlarında Birce Akalay, Sevda Erginci, Ufuk Özkan, Kanbolat Görkem gibi oyuncuların yer aldığı dizide Aktaş Ronaldo Burak karakterini canlandırmıştır. Oyuncu bu dizi ile senaristlerin ve yönetmenlerin dikkatini çekmiş ve yeni projelerde rol almaya devam etmiştir.

Denizcan Aktaş son olarak 2017 yılında Fox Tv ekranlarında yayınlanan ve erken final yapmak zorunda kalan Nerdesin Birader isimli dizide rol almıştır. Dizide Organize İşleri’in en genç üyesi olan bir polisi canlandıran oyuncu Ali karakterini oynamıştır. Dizide Timur Acar ve Gonca Sarıyıldız gibi oyuncular yer almıştır. Oyuncuya yeni projesi olan Avlu dizisinde başarılar dileriz.

[mavitext]Avlu Nihal Ölecek mi? Tıklayınız![/mavitext]

Avlu Denizcan Aktaş Videosu

Etiketler: avlu alp gerçek adı avlu alp kim avlu kudretin oğlu kimdir avlu yeni gelen oyuncu kadrosu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL