Avlu Melis Diziden Ayrılacak Mı? Neden Yok? Ne Zaman Geri Dönecek?

Yazar: Emre Avlu Dizisi

Avlu dizisinde Nihal müdürün ölümünün ardından Karakuyu ceza evine müdür olarak gelen Melis hakkında çıkan asılsız haberler nedeniyle görev alındı. Fakat Avlu dizisi Melis diziden ayrılacak mı?

Kudret’in hücreye atılmasının ardından sosyal medyada Karakuyu cezaevi hakkında disiplinsiz davranışlar olduğu yönünde spekülasyonlar dolaşmaya başladı. Ve Adalet Bakanlığı tarafından Melis müdür görevinden alındı. Şimdi herkesin merak ettiği konu Avlu dizisi  Melis diziden ayrılacak mı? Neden yok? Melis diziye ne zaman dönecek?

Melis müdür 2. sezon diziye geri dönecek. Avlu dizisine başlarda psikolog olarak yer alan ve Nihal müdürün faili meçhul cinayetinin ardından yerine geçmişti. Hiç bir zaman suçluların disiplinle ve baskıyla idare edilmeyeceğini hapishanelerin suçluları tekrar topluma kazandırmak için var olduğunu savunan bir isimdi.

Her zaman insanları hayvanlardan ayıran özelliğin vicdan ve kanunlar olduğunu savundu. Fakat Kudret’in son planı yüzünden ne yazık ki bir süreliğine görevinden ayrıldı. Melis müdürün ceza evine veda ettiği anlar da oldukça duygusaldı. Bütün mahkumlara insan olduklarını hatırlatan ve onlara birer birey gibi davranan Melis’in gitmesi herkesi üzdü.

Melis müdürün yerine Özlem ise hemen müdürlük görevini hemen benimsedi. Ve ceza evinin hakimiyetini tek başına sağlayabileceğini göstermek için kimseden akıl almadan kendi fikirleriyle hareket etmeye karar verdi.

Melis müdür diziye bir daha dönmeyecek. Çünkü dizinin orijinal versiyonunda diziye çok kötü bir müdür gelecek. Ve bütün olaylar bu noktadan sonra başlayacak.

Etiketler: avlu dizisi melis diziden ayrıldı mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL