Avlu Murat Kimdir? (Kenan Ece)

Avlu Murat Kimdir? (Kenan Ece)

Yazar: Emre Avlu Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Avlu dizisinde Murat karakteri merak konusu oldu. “Murat, ahlaklı, dürüst, güvenilir, uyumlu, saygılı biridir. Anne ve babası Almanya’da çalışırken Murat akrabalarının yanında büyümek zorunda kalmıştır. Bu terk edilme durumu Murat’ı gençlik yıllarında alkole itmiştir. Murat tam dibe vuracakken hayatına Nihal girmiştir. Kaybettiği özgüvenini Nihal sayesinde geri kazanmıştır. Murat için Nihal hep özlemini çektiği ailesi olmuştur.” Dizide Murat karakterini canlandıra oyuncu Kenan Ece hakkında tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Avlu Murat Kimdir? (Kenan Ece)

1980 yılında Dubai’de dünyaya gelen oyuncu 180 cm boyunda 80 kg ağırlığındadır. Siyah saçlı, kahverengi gözlü olan Kenan Ece kendisi gibi oyuncu olan Canan Ergüder ile evlenmiştir. Avusturya Lisesi’nde okuyan oyuncu Üniversite’yi ise Amerika’da hem ekonomi hem tiyatro bölümlerini okuyarak tamamladı. Bu süreçler kendisini yabacı kültürleri yakından tanımasına olanak sağladı ve olaylara geniş açılardan bakmasını sağladı. Dezavantajı ise Türkiye’ye geldiğinde adapte sorunu yaşaması oldu.

Kenan Ece’nin Ekonomi okumasını babası istemiştir. Babası ile benzer yanlarının olduğunu söyleyen oyuncu inatçı olmadıklarını ancak damarına basıldığında inatçı olabileceğini belirtmiştir. Hayatta en büyük korkusunun ise başarılı olamamak olduğunu söyleyen oyuncu kendisini etkileyecek kadının ise enerjisi yüksek, gülen ve hayata gülerek bakan bir kadın olmasını istemiştir. Hatice Aslan ile de geçmişte ilişkisi olan Kenan Ece Hatice Aslan’ın eğlenceli biri olduğunu söylüyor.

[saritext]Avlu Deniz Kimdir? Tıklayınız![/saritext]

Kenan Ece 2009 yılında Masumlar isimli projede yer almıştır. Aynı yıl Yüreğine Sor isimli filmde de rol alan oyuncu 2010 yılında Deli Saraylı isimli dizide oynamıştır. 2010 Samanyolu, 2011 Ay Tutulması dizilerinde oynadıktan sonra 2011 Beni Unutma, Bul Beni isimli filmlerde rol almıştır. 2011 İzmir Çetesi dizisinde başarı sağladıktan sonra Krem isimli dizide rol almıştır.

Kenan Ece 2012 yılında Sağ Sağlim isimli filmde rol aldıktan sonra 2012 yılında Son isimli dizide rol almıştır. Çakallarla Dans, Gulyabani filmlerinde rol aldıktan sonra Kalp Hırsızı dizisinde oynamıştır. 2015 yıllarında ise Aşk Olsun, Ertuğrul 1890, Magi filmlerinde rol alan oyuncu dizi ve sinama sektörünün aranan ismi olmuştur. Oyuncu Kenan Ece’ye yeni projesi olan Avlu dizisinde başarılar dileriz.

[mavitext]Avlu Kudret Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Avlu Kenan Ece Videosu

Etiketler: avlu murat gerçek adı avlu murat kim avlu murat oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL