Avlu Nihal’i Kim Öldürdü? Deniz Suçlu mu? Cezaevi Müdürü Neden Öldü?

Avlu Nihal’i Kim Öldürdü? Deniz Suçlu mu? Cezaevi Müdürü Neden Öldü?

Yazar: Emre Avlu Dizisi

Star Tv erkanlarının sevilen dizisi Avlu tüm heyecanı ile devam ederken dizide Deniz Kudret ve kadınları tarafından hedef alınır. Deniz iki kadının hedefindedir. Deniz cezaevinde bir arkadaşının kızına bakarken kargaşada kız kaçar ve peşinden koşar. Kovalamaca sonunda ise Deniz yerde Nihal ise kanlar içindedir. Peki Nihal’i Deniz mi öldürdü? Tüm bilgileri yazımızda.

Avlu Nihal’i Kim Öldürdü? Cezaevi Müdürü Neden Öldü?

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Avlu ilk bölümü ile ekranlara gelirken dizide Deniz karakteri çok sevildi. Deniz kocasını öldürme bahanesi ile içeri atılmıştır. Ancak kocası uyandığında ifadesinde kendi kendini vurduğunu söylemiştir. Aslında kocası kızı Ecem tarafından vurulmuş ve kızının suçunu üstlenen Deniz hapse düşmüştür.

Deniz içerde Azra ve Kudret ikilisi ile mücedele etmektedir. Bir tarafta Kudret bir tarafta Azra hangisini seçeceğini bilemeyen Deniz Kudret ile bir tartışma yaşar ve çayını getirmez. Bu arada Kudret ise Azra ile hesaplaşırken bir taraftan da Deniz’i öldürmeyi planlamaktadır. Büyük bir kavga yaşanır. Bu arada Kudret’in kadınları Deniz’i takip eder. Deniz ise kovalamaca sonunda yere düşerken yanında cezaevi müdürü Nihal vardır.

[mavitext]Avlu Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/mavitext]

Nihal’i öldüren kişinin kim olduğu bilinmezken tüm suç Deniz’in üzerine kalacaktır. Bir hafta sonra ceza evinden çıkacak olan Deniz şimdi adam öldürme suçundan tekrar içeri girecektir. Deniz’in dizide dışarı çıkması zaten beklenmiyordu. Şahsen Deniz’e bir hafta sonra çıkarsın dediklerinde inanmamış ve başına bir şeyler geleceğini anlamıştım. Ancak bu sonu gerçekten beklemiyordum. Cezaevi müdürünü çocuk öldürmediğine göre olağan şüpheliler arasında kocası, müdür yardımcısı Özlem ve eski özel harekatçı Oktay benim düşünceme göre şüpheliler arasındadır.

Zira Nihal eşi Murat ile odada beraberken Oktay içeri girmiş ve tepki göstermişti. Nihal ile Oktay arasında bir ilişki olabilir. Diğer şüpheli Özlem ise müdür yardımcısıdır ve Nihal’in tüm kameraları kapatacağını bildiği için yıllarca biriktirdiği kini kusmuş olabilir. Sizce katil kim? Nihali kim öldürdü?

[mavitext]Avlu Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: avlu katil kim avlu niahli kim öldürdü avlu nihal neden öldü avlu nihal öldü mü


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL