Aybars Neden Öldü, Neden Diziden Erken Çıktı?

Aybars Neden Öldü, Neden Diziden Erken Çıktı?

Yazar: Emre Kuruluş Osman

Kuruluş Osman dizisi ölümle başladı. Dizide Osman karakterinin canyoldaiı, çocukluk arkadaşı Aybars dizide öldü. Aybars neden öldü diziden neden erken ayrıldı?

Osman dizisinde tek full anlaşma yapmak için giden Kayı boyu orada bir kumpasa maruz kaldı. Osman’ın dikkati sayesinde kumpas fark eden Kayı boyu tekfurun ölmesini engelledi. Osman ise fevri hareket ederek suikast yapanların peşine düştü. aybars’ın nişan töreni öncesinde düşmanların peşine giden Osman ve Aybars ormanlık alanda pusuya düştü.

TIKLA>>> Kuruluş Osman Burçin Kimdir, Aslıhan Karalar Oynadığı Diziler

Osmanlı’da Aybars düşmanlara karşı kıyasıya mücadele verdi. Aybars mızrak darbesiyle attan düştü ve düşmanların eline elinde kaldı. Osman ise düşmanları ormanlık alana çekerek tek tek öldürdü. yaralı olan Osman yorgun düşerek nehre düştü ve orada Rabia hatun tarafından kurtarıldı. Kendine gelen Osman Aybars aramak için tekrar açık alana çıktı.

Aybars bulan Osman onu hemen atını atarak o bayan obaya götürdü. Sancak Aybars için çok geçti. Oba halkı hemen Osmanlı aybars’ın çevresinde toplandı. Aybars ise kelime-i tevhid getirerek ruhunu rahman’a teslim etti.bu sahne sonrasında ise izleyenler aybars’ın neden erken öldüğünü neden diziden ayrıldığını sormaya başladı. Aybars neden öldü diziden neden erken çıktı?

Aybars karakteri Bamsı’nın oğludur ve tarihte Bamsı oğlunun öldüğü yönünde herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Aybars karakteri diziye ilk bölüm itibari ile heyecan getirmesi için girmiştir. Aybars, OSman’ın yakın arkadaşı ve Bamsının oğludur. Aybars karakteri canlandıran oyuncu Serhan Onat diziye bir bölüm için anlaşmıştır. Kurgu gereği Aybars karakteri ölerek diziden ayrılmıştır.

 

Etiketler: Aybars neden erken öldü kuruluş Osman Aybars neden erken diziden çıktı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL