Aybüke Pusat’ın Yeni Projesi Ne? 2018-2019 Sezonunda Hangi Dizide Oynayacak?

Yazar: Emre söz

Söz dizisinin doktor Bahar’ı dün yayınlanan sezon finaliyle ölerek diziye veda etti. Genç ve yetenekli oyuncunun diziden zamansız ayrılması hayranlarını üzdü.  Aybüke Pusat’ın yeni projesi ne? 2018-2019 sezonuna hangi projeyle dönecek? 

Aybüke Pusat’ın diziden ayrılma nedeni olarak Eylül ayında yurt dışına gideceği ve oyunculuk alanında workshoplara katılacağı biliniyor. Aybüke Pusat Elidor Miss Turkey yarışmasında dereceye girdikten sonra tanınmış ve dizilerde rol almaya başlamıştır. Kendisinin profesyonel bir oyunculuk eğitimi bulunmuyor. Söz dizisinde büyük başarı yakalamasına rağmen kariyerine oyuncu olarak devam etmek isteyen Bahar Pusat, önce eğitimlerini tamamlamak istiyor.

Henüz 23 yaşında olan Pusat’ın önünde uzun bir yol var. Söz dizisiyle kariyerinin en parlak dönemlerinden birini yaşadı fakat bundan sonra kendisine daha çok teklifler gelmeye devam edecek. Eğitimli ve donanımlı bir oyuncu olmak isteyen kendisini geliştirmek isteyen güzel oyuncu bir süre ekranlarda yer almayacak.

Eylül ayında Berlin’e gideceği ve döndüğünde teklifleri değerlendireceği biliniyor. Bahar Pusat, ilk olarak Medcezir isimli gençlik dizisinde rol aldı. Ardından O Hayat Benim dizisinde kısa bir rol almıştır. 2015 yılında Familya isimli dizide Su rolüyle izleyici karşısına çıktı. Bu dizide oldukça hareketli ve renkli bir karaktere hayat verdi. Fakat dizinin reytinglerde düşüş yaşaması kısa sürede ekranlara veda etmesine neden oldu.

Aybüke Pusat’ın yıldızının parladığı ve daha geniş bir izleyici kitlesi tarafından tanındığı dizi projesi Söz oldu. Söz dizisinde Tolga Sarıtaş, Nihat Altınkaya, Burak Sevinç ve Meriç Aral gibi değerli oyuncularla birlikte rol aldı.

Sizler Aybüke Pusat’ı yeni sezonda ekranlarda görmek ister misiniz? Kiminle partner olmalı?

Etiketler: aybüke pusat yeni dizide oynayacak mı aybüke pusatın 2018-2019 projesi ne


Yorumlar

  • Anonymous

    Bence boran kuzum

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL