Aylin Tezel Kimdir? Komiser Alex Kimdir?

Aylin Tezel Kimdir? Komiser Alex Kimdir?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Türk asıllı alman oyuncu Aylin Tezel, dünyaca ünlü bir projede aldığı bir rolle adından sık sık bahsettirir oldu. Ünlü ve ödüllü oyuncu, Komiser Alex dizisini canlandırıyor ve özellikle ülkemizde hakkında sık sık Aylin Tezel kimdir sorusunu soruyorlar.

Aylin Tezel, 6 bölüm süren Unbroken isimli dizisinde Komiser Alex karakterini canlandırıyor. Komiserin, hamileyken karnında ki bebeği çalınıyor. Dizi için dünyaca ünlü isimler İskandinav Polisiyesi ve Amerikan Gerilimi gibi ifadelerini kullanıyorlar. Sizler için son zamanlarda adından sıkça bahsettiren Aylin Tezel kimdir sorusunun cevabını detaylı bir şekilde araştırdık. Peki Aylin Tezel Kimdir? İşte Aylin Tezer’in hayatı…

Aylin Tezer Hayatı

Aylin Tezer, türk asıllı alman bir oyuncudur. Ünlü oyuncunun annesi alman, babası ise bir Türk’tür. Ünlü oyuncu Kuzey Ren-Vestfalya’da dünyaya gelmiştir. Oldukça dolu bir çocukluk geçiren ünlü oyuncu ilk olarak 15 yaşındayken klasik bale, Hip Hop ve çağdaş dans dersleri almıştır. Daha sonra Hans-Ehrenberg-Schule okulundan mezun olduktan sonra Berlin Ernst Busch oyunculuk akademisinde oyunculuk eğitimi almıştır.

Ünlü oyuncu ilk olarak oyunculuk deneyimine 2007 yılında başladı. 2007 yılının sonunda ilk olarak Wem Ehre Gebührt adlı filmde başrol oyuncusu olarak oynadı. Bu sırada çeşitli projeleri devam ederken 3 kısa filmde de yönetmenlik yaptı. Ünlü oyuncu, Unbroken filminde canlandırdığı Komiser Alex rolü hakkında “senaryoyu okuduğumda çok sevindim. Canlandıracağım kaın oldukça heyecanlı ve komplike bir karaktere sahipti. Alman televizyonlarında gösterilen güçlü kadın rollerini oldukça özlemiştim. Komiser Alex’in hikayesi beni oldukça etkiledi. Yürüttüğü savaşı oldukça başarılı buluyorum. Rolü canlandırmak için çok heyecanlıyım.” İfadelerinde bulundu.


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL