Azize Balkan Kimdir, Mustafa Yıldıran Hakkında Bilinmeyenler!

Azize Balkan Kimdir, Mustafa Yıldıran Hakkında Bilinmeyenler!

Yazar: Emre Dizi Haberleri Kim Kimdir

Kanal D’nin yeni dizisi Azize 19 Kasım Salı günü ekran macerasına başladı. Dizi Balkan Alpan karakteri dikkat çeken simalardan birisi. Balkan kimdir sorusunun cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte detaylar…

Balkan Alpan, Kartal’ın abisidir. Aynı zamanda Azize’nin babasını vuran kişidir. Yıllar önce bu sebeple hapse girmiş, gençliğini hapiste geçirmiştir. Hapiste Azize’nin kardeşinin ölümünde de parmağı vardır. Hapisten çıktığında Karakaya ailesinin de başına geçecektir. Balkan karakterini canlandıran oyuncu Mustafa Yıldıran’dır.

Mustafa Yıldıran, 1980 yılında İstanbul’da doğmuştur. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunu olan Yıldıran 178 cm boyunda ve 70 kg ağırlığındadır. İlk deneyimini 2015 yılında Filinta dizisi ile yapmıştır. Sonrasında ise Mestan karakteri ile İçerde dizisinde boy göstermiş ve oldukça beğenilmiştir.

İçerde dizisinden sonra Söz dizisinin kadrosuna katılan Mustafa Yıldıran burada Ali Haydar karakterini canlandırmıştır. Mustafa Yıldıran şuanda Çukur dizisinde Kemal karakterini canlandıran Uğur Yıldıran’ın abisidir. Mustafa Yıldıran aslında daha önce tv de boy göstermiştir.

20 Eylül 2006 yılında yayınlanan 95. Bölümde Avrupa Yakası isimli dizide Sacit Kral’ın dayak kulübüne dışarıdan katılan eleman olarak rol almıştır. Yan karakter olduğu için dikkat çekmemiştir. Ancak başarısını her geçen yıl arttırmış ve bir çok dizide oynama şansını yakalamıştır. Yıldıran şuanda Serap Hatipoğlu’nun ajansına bağlı olarak çalışmaktadır.

tıkla>>> Azize Dizisi Nerede Çekiliyor, Dizi Seti Nerede?

Yeni Bölüm Fragmanı

Etiketler: azize balkan kim azize kim kimdir azize oyuncu kadrosu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL