Azize Dizisi Azize Kim, Gerçek Adı, Kariyeri, Sevgilisi?

Kanal D ekranlarında Eylül ayının sonuna doğru yayımlanacak olan Azize dizisinin yönetmenliğini Volkan Kocatürk yapacak. Süreç film imzalı dizinin konusu imkansız aşkın zorlukları, zorlukların üstesinden nasıl gelineceği, zorluklara rağmen aşkın engel tanımayacağı anlatılacak. Azize dizisinde Azize karakteri kim, kariyeri, sevgilisi, instagram adresi, hepsine yazımızda yer verdik.

Azize dizisi Azize kim, kariyeri, sevgilisi, instagram adresi?

Azize dizisinde Azize karakterine hayat verecek olan oyuncu birçok dizi ve filmde yer alan Hande Erçel’dir. Hande Erçel 24 Kasım 1993 yılında Balıkesir Bandırma’da doğdu.175 cm 55 kg ağırlığındadır. Yediklerine dikkat eden oyuncu düzgün bir fiziğe sahiptir. Yay burcu olan oyuncu yay burcunun özelliklerini taşımaktadır.

Üniversite Mimarsinan Üniversitesi’nde güzel sanatlar bölümünde devam ettirmiştir. Güzel bir fiziğe sahip olan oyuncu modellikte yapmıştır. Yurtdışında oyunculuk dersleri almıştır. İlk olarak Azerbaycan’da katıldığı Miss Civilization Of The World güzellik yarışmasına katılmış ve 2.lik kazanmıştır. ABD Top Beauty World dergisinin oylamasıyla 2019’un en güzel kadını seçildi. Çılgın Dersane, Aşk Laftan Anlamaz dizilerinde rol alarak yükseliş yaşamıştır.

Oyunculuğa 2013 yılında Çalıkuşu dizisi ile başlamıştır. Bu dizide Zahide karakterini canlandırarak dikkatleri üzerine çekmiştir. Halka dizisinde de Müjde karakterine yer vermişti.  Hande Erçel’in rol aldığı dizi ve filmler; Tatar Ramazan, Siyah İnci, Halka, Hayat Ağacı,Çılgın Dersane Üniversitesitede

Azize dizisinde rol alacak olan Hande Erçel’in aldığı ödüller; Güneşin Kızları dizisinde yıldızı parlayan özel ödül ,İTÜ EMÖS başarı ödüllerinde en iyi kadın oyuncu, 7. Medya ödüllerinde en iyi çıkış yapan dizi oyuncusu.

Azize dizisinin güzel oyuncusu Hande Erçel’in sevgilisi var mı?

Şarkıcı Murat Dalkılıç ve Hande Erçel aşk yaşıyor. Verdiği konser sonrasında Murat Dalkılıç Hande Erçel ile evlilik sinyalleri vermişti. İlerleyen zamanlarda bakalım neler olacak. Azize dizisinin Azize karakterine yer verecek olan Hande Erçel’in instagram hesabı? Azize karakteriyle gönüllere taht kuran ekranların başarılı ve sevilen yüzü  Hande Erçel’in instagram adresi @handemiyy