Azize Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu, Detayları?

Azize Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu, Detayları?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Kim Kimdir Oyuncu Kadrosu

Kana D‘nin Süreç film imzalı Azize dizisinin hazırlıkları hız kesmeden devam ediyor. Savaşçı dizisinin yönetmeliğini yapan Volkan Kocatürk Azize dizisinin de yönetmenliğini yapacak. Azize dizisi Eylül ayı sonunda yayımlanması bekleniyor. Dizinin kadın başrol oyuncuları ve oyuncu kadrosu dizinin takipçileri tarafından merak edilmekte. Bizde bu yazımızda size bunları aktaracağız.

Daha önce Cansu Dere’ye Azize karakteri için teklif gitmiş Cansu Dere teklifi reddetmişti. Daha sonra TRT’nin Halka dizisinde rol alan Hande Erçel teklifi kabul etmiş ve Azize karakterine uygun görülmüştür. Başarılı oyuncu Hande Erçel küçük yaşlardan itibaren oyunculuk deneyimini iyi bir şekilde göstermiştir. Kartal karakterini canlandıracak olan isme geçmeden önce dizinin konusundan biraz bahsedelim. Azize dizisi bir dram dizisi olacak. Dizide imkansız aşkı konu olacak. Türlü zorlukların yaşanacağı dizide aşk imkanlı hale gelecek mi merak konusu.

Azize Dizisi Konusu, Genel Hikaye?

Daha önce 2004 yıllarında Azize adlı bir dizi ekranlara gelmişti. Dizinin konusunda acımasız duygusuz insanların çıkar ilişkilerine yer verilmiş ve masumiyet duygularının ne olursa olsun yok olmadığı gösterilmişti. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Azize dizisi 2004 yılında yayımlanan diziyle örtüşecek mi? İki dizi birbiriyle bağlantılı olarak mı çekildi? Dizi ne kadar tutacak,  Dizi yayınlanınca hep birlikte detayları göreceğiz. Dizinin tanıtım fragmanı yayınlanmasa da dizi sosyal medyada konuşulmaya, karakterler hakkında yorum yapılmaya başlandı. Tanıtım fragmanı yayımlanınca sizlerle paylaşacağız.

Azize Dizisi Oyuncu Kadrosu

Azize Dizisi Azize(Hande Erçel) Kimdir?

Ekranların başarılı ismi Hande Erçel Azize dizisinde başrol oyuncu olarak yerini aldı. Dizinin yan karakterleri henüz belli olmadı. Bu sezon ekranlarda birçok Sonra film imzalı dizi yer alacak. Bunlardan birkaçı; Show Tv’de Kuzey Yıldızı, Star Tv’de Sevgili Geçmiş dizisi ve Kanal D’de Azize dizileri izleyicilerle buluşacak. Babasının intikamını almak için babasını öldüren mafya ailesi Alpanlar’ın içine sızar. Kartal Alpan’a aşık olunca amacına ulaşmak için kendisi ile de mücadele etmeye başlar.

Azize Dizisi Kartal (Buğra Gülsoy) Kimdir?

Kartal karakteri daha önce Show Tv’de izleyicilerle buluşan Kızım dizisinin başrol oyuncusu Buğra Gülsoy’dur. O halde Hande Erçel’in(Azize’nin) partneri yakışıklı oyuncu Buğra Gülsoy olacak. Buğra Gülsoy birçok dizide oynamıştır. Aşk Yeniden dizisinde Fatih Şekercizade rolüyle tanınmış ve çok sevilmiştir. Buğra Gülsoy Kartal karakteriyle gönüllerde taht kurabilecek mi belli olmaz ama bu dizinin tutacağı kesin gibi gözüküyor. Alpanların oğludur. Ailesinin güvende olması için çabalamaktadır. Babasının mafyatik ilişkilerine karşı isteksiz olduğu halde yeri geldiğinde bu işlerde babasının tahtını zorlayacak kadar yetenekli ve zeki bir veliahttır. 

Azize Dizisi Barbaros Karakaya (Mustafa Avkıran) Kimdir?

Uğruna, kızı Yıldız’ın hayatını bile hiçe saydığı koltuğu için yapmayacağı kötülük yoktur. Kötülüklerini yaparken Komiser Okan’ı da kullanacaktır.

Azize Dizisi Okay (Tugay Mercan) Kimdir?

Azize’nin Alpanlar tarafından öldürülen baş komiser babasının yardımcısıdır. Azize’ye sahip çıkmış, Azize büyüdükten sonra da ona âşık olmuştur.

Azize Dizisi İskender Alpan (Çetin Sarıkartal) Kimdir?

Alpan ailesinin reisi, nam salmış bir mafya babasıdır.  Yeraltı dünyasının en güçlüsü olmak istemektedir.

 

 

Etiketler: azize dizisi kim kimdir azize dizisi oyuncu kadrosu azize dizisi oyuncuları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL