Azize Dizisi Reytingler Nasıl, Tuttu mu, İzlendi mi?

Azize Dizisi Reytingler Nasıl, Tuttu mu, İzlendi mi?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal D‘nin yeni dizis Azize’nin lk bölümü 19 Kasım Salı günü yayınlandı. Hande Erçel ve Buğra Gülsoy’un başrol oynadığı Azize aşk ve dram türünde bir dizi. Azize dizisi izlendi mi, tuttu mu, reytingleri nasıl sorularının cevaplarını sizler için araştırdık. İşte detaylar…

Azize dizisi bir intikam hikayesi. Melek’in daha küçük yaşlarda önce babası sonra annesi İstanbul’un köklü bir mafya ailesi tarafından öldürülür. Melek bu şoku henüz atamazken daha sonra kardeşi aynı aile tarafından öldürülür. Melek için son olay dönüm noktası olmuştur. Melek ismini değiştirir ve Azize olur.

Azize ismi ile Alpanlar ailesinin içine girer. Alpanlar akıllı, dürüst oğlu Kartal Alpan’a yaklaşır ve onun kalbini fetheder. İntikam için bunu yapan Azize’nin hesap etmediği birşey vardır o da aşk. Azize Kartal’ın diğer Alpanlara benzemediğini farkeder. Ona karşı içten içe aşk besler. Bu vakitsiz aşk Azize’nin tüm planlarını alt üst eder.

tıkla>>> Azize Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu, Detayları?

Azize bir yanda alacağı intikamı düşünürken diğer yandan gönlünü kaptırdığı Kartal’ı düşünmektedir. Aşk ve dram türünde Kanal d’de ekranlara gelen Azize dizisi reytinglerde nasıl bir performans sergileyecek merak ediliyor. Salı günleri Kadın, Çocuk, Eşkiya ve Elimi Bırakma dizileriyle mücadele eden Azize reytinglerini Buradan takip edebilirsiniz. Sizce Azize izlenir mi, tutar mı, yorumlarınızı bekliyoruz.

tıkla>>> Azize Dizisi Nerede Çekiliyor, Dizi Seti Nerede?

 

Etiketler: 19 Kasım salı Azize reytingleri Azize izlendi mi Azize reytingleri Azize tuttu mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL