Azize Dizisi Tekrarları Ne Zaman Yayınlanacak?

Azize Dizisi Tekrarları Ne Zaman Yayınlanacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

aşk ve dram türünde Kanal d’de ekranlara gelen süreç film yapımcılığında seyirciyle buluşan Azize dizisi 19 Kasım salı günü ilk bölümüyle ekranlara geldi. Hande Erçel ve Buğra Gülsoy’un başrolünü paylaştı Azize dizisi tekrarları ne zaman yayınlanacak? Kanal d yayın akışı nasıl?

Yapımcılığını İnci Gündoğdu İsmail Gündoğdu’nun üstlendiği, yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk’ün oturduğu ve senaryo ekibinde Emre Özdür, Başar Başaran ve Meryem Gültabak’ın oturduğu Azize dizisi ilk bölümü geride bıraktı.

Azize dizisi ilk bölümü ile nasıl zeytin kaldı merak edenler için buradaki yazımız yardımcı olabilir. Diğer taraftan Mercedes’in hikayesi de gayet ilgi çekici. Asi dizisi intikamdan doğan bir aşk hikayesini konu ediniyor. Dizinin tutup tutmayacağını en büyük göstergesi olan dizinin hikayesidir. İsterseniz Azize dizisini hikayesini kısaca bir göz atalım.

Alpanlar güçlü bir mafya ailesidir. Melek isminde bir kadın hayatını mahveden Alpanlar şimdi intikamın gerçek yüzüyle yüzleşmek zorundadırlar. Melek küçük yaşta hem annesin hem babasın Alpanlar ailesine kurban vermiştir. Bu da yetmemiş gibi küçük kardeşi de Alpanlar tarafından öldürülmüştür. Aziz’in hayatı paramparça olmuş ailesi dağılmıştır.

Melek artık Azize olmuştur. ailesinin intikamını almak için yemin etmiş, kimlik değiştirmiş ve Alpanlar ailesinin içerisine girmiştir. Alpanlar ailesinde en mert, en yürekli ve en zeki adamı Kartal azize’nin karşısına çıkacak. Azize diğer Alpanlardan farklı olduğunu hissettiği Kartal’a içten içe sevgi hissedecek. Bundan sonra ise intikam ve aşk arasında kalan azize’yi Zor kararlar beklemektedir. Azize tekrarları ile Kana D’de olacak.

Azize dizisinin tekrarları şu şekilde gerçekleşecek. 19 Kasım 2019 Salı günü 1 bölümün peşinden 22:45 de tekrarı yayınlanacak. Diğer tekrarları şuan Kanal D yayın kışında bulunmamakta. Ancak Azize tekrarları belli olur olmaz haberimize eklenecektir.

Etiketler: Azize reytingleri azize tekrarları azize yayın akışı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL