Babamın Günahları Nerede Çekiliyor? Akvaryum, Hastane Nerede Nasıl Gidilir?

Babamın Günahları Nerede Çekiliyor? Akvaryum, Hastane Nerede Nasıl Gidilir?

Yazar: Emre Babamın Günahları

Star Tv ekranlarında Kore uyarlaması Babamın Günahları dizisi 10 Ocak Çarşamba günü ekranlara gelmeye hazırlanırken dizinin nerede çekildiği ve çekim yerleri merak konusu oldu. Özellikle dizideki akvaryum ile Zeyno’nun kaldığı hastane merak konusu oldu. Babamın Günahları dizisi çekim yerleri ve bu yerlere nasıl gidilebileceği ile ilgili bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Babamın Günahları Nerede Çekiliyor? Akvaryum, Hastane Nerede Nasıl Gidilir?

Başrollerinde Kadir Doğulu, Melisa Sözen, Mustafa Uğurlu, İsmail Demirci, Mehrnoush Esmaeilpour ve Gökçen Bilge Çiftçi’nin yer aldığı dizi Babamın Günahları bir babanın yıllara önce sevdiği için işlemediği bir suçu üstlenmek zorunda kalması ve sonrasında bir kızı olduğunu öğrenmesi üzerine tekrar işlemediği bir suça karışması ve kızını kurtarmak için verdiği mücadeleyi anlatıyor. Dizinin çekimlerinden ve fragmanlarından gelen bilgilerde dizide patlatılan bir depo, bir havuzlu ev, hastane ve dev bir akvaryum bulunuyor. Dizide bu yerler ile ilgili bilgiler merak konusu oldu.

Babamın Günahları İstanbul ilinde çekiliyor. Dizideki Akvaryum ise Sea Life İstanbul’dur. Adresi ise Forum İstanbul, Kocatepe Mahallesi, Paşa Caddesi No:5 / 5 Bayrampaşa İstanbul’dur. Dizideki Akvaryum İstanbul’daki Forum İstanbul alışveriş merkezi içindedir. Metro ile ulaşım için; Atatürk Havaalanı- Yenikapı hattında çalışan metro ile Kocatepe İstasyonunda inerek buraya ulaşabilirsiniz. Özel Araba ile Tem otobanından Hal-Otogar çıkışını kullanarak Kuru Gıda Hali- Otogar güzergahını takip ettikten sonra Forum İstanbul’a ulaşabilirsiniz. Park yeri için 5000 araçlık açık ve kapalı alanı bulunmaktadır. Otobüs ile gidecekseniz 32 (Cevatpaşa- Eminönü), 32A (Cevatpaşa- Beyazıt), 32M ( Mecidiyeköy- Cevatpaşa) veya 32T ( Cevatpaşa- Taksim) İETT otobüslerinden birini kullanabilirsiniz. Bu bilgiler Sea LIFE İstanbul internet adresinden alınmıştır.

[pembetext]Nefes Nefese Dizisi Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/pembetext]

Babamın Günahları dizisindeki hastanenin ise özel bir yere yapılan çalışma ile oluşturulduğunu düşünüyorum. Dizinin Eminönü civarında ve sahile yakın yerlerde de çekimlerinin planlandığı gelen bilgiler arasında. Yoğunluk olmaması için tam adres verilmeyen dizide Marmara Denizi’nde gemi içerisinde de çekimler yapıldı. İstanbul’un Marmara boğazına yakın yerlerinde bulunan bazı ilçelerde de çekimler devam ediyor.

Son gelen bilgilerde dizideki hastane sahneleri Tuzla’da bulunan Okan Üniversitesi’nde çekilirken, Ferruh’un gemisinden sahneler ise Beykoz Kundura Fabrikası’ndan, Ozan’ın eskici dükkanındaki sahneler ise Beyoğlu-Çukurcuma’da çekiliyor.

[mavitext]Babamın Günahları Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Babamın Günahları Fragmanı

Etiketler: babamın günahları akvaryum nerede babamın günahları çekim yerleri babamın günahları hastane nerede babamın günahları nerede çekiliyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL