Babamın Günahları Neden Final Yapıyor? Neden Bitti? Neden Yok?

Babamın Günahları Neden Final Yapıyor? Neden Bitti? Neden Yok?

Yazar: Emre Babamın Günahları

Star Tv ekranlarında Çarşamba günü yayınlanan iddialı dizi Babamın Günahları’ndan kötü haber geldi. Babamın Günahları dizisi 31 Ocak Çarşamba günü final bölümü ile ekranlara gelecek. Peki Babamın Günahları dizisi neden final yapıyor? Neden bitti? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Babamın Günahları Neden Final Yapıyor? Neden Bitti? Neden Yok?

Yapımcılığını ANS Yapım’ın üstlendiği Abdullah Oğuz’un yönettiği senaryosunu Ahmet Saatçioğlu’nun yazdığı kadrosunda Kadir Doğulu, Melisa Sözen, Mustafa Uğurlu, İsmail Demirci, Sezin Akbaşoğulları, Müjde Uzman gibi isimlerin yer aldığı dizi Babamın Günahları 31 Ocak 4. bölümü ile ekranlara veda ediyor. Peki dizi neden final yapıyor?

Babamın Günahları dizisi başlamadan yaklaşık 2 ay öncesine kadar fragmanları yayınlanmış ve izleyicinin ilgisini çekmişti. Dizi Çarşamba günleri yayınlanmaya başlamış ve iddialı bir yapım olduğunu göstermek istemişti. Ancak dizi çarşamba günü beklenen performansın altına düşünce ancak 4 bölüm ekrana gelmiş oldu. Babamın Günahları 3. bölümü ile reytinglerde adeta çakılmış ve 51. sıralarda yer almıştı. İddialı bir dizi için hiç beklenmeyen bu sonuçlar sonrası yapımcılar ve kanal yönetimi dizinin final yapması kararını aldılar. Peki Babamın Günahları neden izlenmedi?

[mavitext]Jet Sosyete Dizisi Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Babamın Günahları gerek oyuncu kadrosu gerek işlenen konu ile iyi bir yapım olabilirdi. Kore dizisinden uyarlama olan Babamın Günahları’nın Fox ekranlarında yayınlanan Kadın dizisi gibi tutabileceğini düşünmüştüm. Ancak sonuçlar bu şekilde olmadı. Bunun nedenini ise tam olarak söylemek mümkün değil. Bazı şeyler ne yaparsanız yapın olmuyor. Babamın Günahları dizisinin final yapmasıda bu durumu ifade ediyor. Gerek oyuncu kadrosu olarak gerek konu olarak iyi bir dizi. Ancak bazı şeyler birbiri ile uyumlu olmadığında bu sonuçlar çıkıyor. İlk bölümlerde daha iyi reytingi olan dizi zaman içinde düştü. Çarşamba günü ATV ekranlarında yayınlanan yeni dizi Sen Anlat Karadeniz’in reytinglerde büyük başarı sağlaması ise Babamın Günahları dizisinin final yapmasında etkili oldu.

[kirmizitext]2018 Yılı Final Yapacak Diziler? Tıklayınız![/kirmizitext]

Siz Babamın Günahları dizisinin final yapmasını nasıl değerlendiriyorsunuz? Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir? Sizce dizi izlenmek için ne yapmalıydı? Düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler: babamın günahları 31 ocak final babamın günahları neden bitti babamın günahları neden final yaptı babamın günahları neden yok


Yorum yaz