Babamın Günahları Oyuncu Kadrosu ve Konusu

Babamın Günahları Oyuncu Kadrosu ve Konusu

Yazar: Emre Babamın Günahları

Star Tv ekranlarında yeni bir dizi daha başlıyor. Babamın Günahları konusu ise ; Ozan’ın işlemediği bir suçu sevdiği kıza bir şey olmaması için  üstlenmesi sonucunda hapse girmesi ve yıllar sonra bir kızının olduğunu öğrenmesi ile değişen hayatını anlatıyor. Yeşim kızına ilik lazım olduğu için Ozan’dan yardım ister. Ozan ise kızını için kendine iyi bakması ve yaralanmaması gerekmektedir. Ancak kendini yine işlemediği bir cinayetin içinde bulacaktır. Fakat bu sefer bu cinayeti üstlenmeyecektir. Çünkü ilgilenmesi gereken bir kızı vardır. Peki Babamın günahları oyuncu kadrosunda kimler bulunuyor? Yazımızda..

Babamın Günahları Oyuncu Kadrosu!

Yapımcılığını ve Yönetmenliğini Abdullah Oğuz-ANS yapımın üstlendiği dizi oyuncu kadrosu ile de dikkat çekiyor. Baş rolerinde Kadir Doğulu, Melisa Sözen, Mustafa Uğurlu, İsmail Demirci, Gökçe Bilge Çiftçi gibi önemli isimler yer alıyor.

Kadir Doğulu (Ozan) kimdir?

1982 yılında Mersin’de dünyaya geldi. Küçük Sırlar, Pis Yedili, Fatih- Harbiye, Sevdam Alabora projelerinde yer almıştır. Eğitimini Okan Üniversitesi Gastronomi bölümünde tamamladı.

Melisa Sözen (Yeşim)Kimdir?

1985 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Pera Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümünü bitirdi. Bana Şans Dile sinema filmi ile oyunculuk hayatına başlamıştır.

Mustafa Uğurlu (Ferruh) Kimdir?

1955 yılında Konya’da doğdu. Oyuncu Ahmet Uğurlu’nun abisidir. Rıza Beyler adlı dizi ile ekran karşısına çıktı. Mustafa Altınoklar yapımı Asansör filminde rol aldı. İçerde dizisindeki amir rolü ile zirve yaptı.

İsmail Demirci ( Reha) Kimdir?

1984 yılında Ankara’da doğdu. Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünü bitirdi. Kurtlar Vadisi dizisinde Erkan karakteri ile tanındı.

Mehrnoush Esmaeilpour (Feride) Kimdir?

1988 İran doğumlu oyuncu, 1.75 boyunda 54 kg ağırlığındadır. Mimarlık Bölümü mezunu oyuncu mimarlık, at eğitmenliği, ressamlık yapmaktadır.

Gökçen Bilge Çiftçi ( Zeyno) Kimdir?

2010 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İlköğretim öğrencisi olan oyuncu, ilk olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi Altınsoylar dizisinde oynadı.

Gülçin Santırcıoğlu Kimdir?

1977 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Opera ve Şan bölümü mezunudur.

Sezin Akbaşoğulları Kimdir?

Sırasıyla Çankaya Milli Piyango Anadolu Lisesi ve Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu oyuncu, tiyatrocudur. Oyunculuk yaşamına lise tiyatro ekibiyle oynadıkları Yine Başladılar Şarkılarına (Nun singen Sie wieder) isimli oyunla adım atmıştır

Babamın Günahları Fragman Videosu!

Etiketler: babamın günahları konusu babamın günahları oyuncu kadrosu babamın günahları oyuncuları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL