Babamın Günahları Ozan Zeyno’yu Kurtarabilecek mi? Zeyno Ölecek mi?

Babamın Günahları Ozan Zeyno’yu Kurtarabilecek mi? Zeyno Ölecek mi?

Yazar: Emre Babamın Günahları

Star Tv ekranlarında Çarşamba günü ekranlarda olacak dizi Babamın Günahlar’ında Zeyno çok hastadır ve hastanede yatmaktadır. Dizinin fragmanlarında Ozan kızı Zeyno’yu kurtarabilmek için ilik nakli ameliyatı olmak zorundadır. Zeyno’ya uyumlu olan ilik nakli Ozan’ın ameliyat saatine yetişmesine bağlıdır. Peki Ozan kızı Zeyno’yu kurtarabilecek mi? Zeyno ölecek mi? Yazımızda.

Babamın Günahları Ozan Zeyno’yu Kurtarabilecek mi? Zeyno Ölecek mi?

Star Tv ekranlarında 10 ocak çarşamba günü izleyici ile buluşacak olan dizi Babamın Günahları’nda Ozan yıllar önce işlemediği bir suç yüzünden hapse girmek zorunda kalmıştır. Bu arada kız arkadaşı hamile kalmış ve çocuğu aldırmasını söylemiştir. Ancak yıllar sonra hapisten çıkan Ozan hem sevinçli hem hüzünlü bir olay ile karşı karşıyadır. Çünkü kız arkadaşı bebeği aldırmamış ve doğurmuştur. Üstelik kızı büyümüştür. Ancak bir sorun daha vardır. O da kızı çok hastadır. Yeşim Ozan’ın hapisten çıktığını duymuştur. Yıllar önce kendisini terk eden adama tekrar muhtaçtır.

Yeşim Ozan’dan kızı için yardım ister. Zeyno çok hastadır ve ilik nakli olması gerekmektedir. Ancak ilik nakli babası da olsa uyumlu olup olmadığı için test yapmak zorundadır. Testler olumlu çıkınca gün verilir ve Ozan o gün hastanede ameliyat masasında olmak zorundadır. Tüm bu gelişmeler devam ederken bir sorun daha vardır. O da Ozan ikinci kez aynı tuzağa düşecektir. Ozan yıllar önce Yeşim için hapse girmek zorunda kalmıştır. Şimdi aynı kişiler ondan bir kere daha işlemediği bir suçu üstlenmesini isteyecektir. Yoksa Yeşim’i öldüreceklerdir.

[mavitext]Babamın Günahları Dizideki Akvaryum Nerede? Tıklayınız![/mavitext]

Ozan evine gittiğinde kafasına biri vurur ve bayılır. Belli bir süre sonra uyanan Ozan gördüğü manzara karşısında şok olur. Yanında biri öldürülmüş ve suç Ozan’ın üzerine kalmaktadır. Şimdi soru şu; Ozan kızı Zeyno’nun ameliyatına yetişip kızını kurtarabilecek mi? Yoksa Zeyno ölecek mi? Ozan bu işin içinden nasıl çıkacak? Yıllar önce yaşadığı olayı yine mi yaşayacak? Tüm bu gelişmelerin takipçisi olacağız. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Ozan kızını kurtarabilir mi? 

[pembetext]Babamın Günahları Melike Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Babamın Günahları Fragman Videosu

Etiketler: babamın günahları ozan kızı zeynoyu kurtaracak mı babamın günahları zeyno diziden çıkacak mı babamın günahları zeyno ölecek mi babamın günahları zeynonun hastalığı ne


Yorum yaz