Babamın Günahları Reha Kimdir? (İsmail Demirci)

Babamın Günahları Reha Kimdir? (İsmail Demirci)

Yazar: Emre Babamın Günahları

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan dizi Babamın Günahları dizisinde yeni karakterlerde ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu karakterlerden bir tanesi de Reha karakteridir. Dizide Yeşim’in ikinci eşi olan Reha karakterini canlandıran oyuncu ise İsmail Demirci’dir. İsmail Demirci kimdir? Tanıyalım..

Babamın Günahları Reha Kimdir? (İsmail Demirci)

1984 yılında Ankara ilinde dünyaya gelen oyuncu Üniversite de Bilgisayar Programcılığı okudu. Konservatuvara girmeden önce farklı bir çok işle uğraşan oyuncu Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde mezun oldu. Oyuncu 186 boyunda 81 kg ağırlığındadır. Siyah saçlı ve siyah gözlü olan oyuncu akrep burcudur. İsmail Demirci 2017 yılında kendisi gibi oyuncu olan Hande Soral ile evlendi.

2012 yılında Necati Şaşmaz’ın rol aldığı dizi Kurtlar Vadisi’nde Polat Alemdar’ın adamlarından Erkan karakterini canlandırmıştır. Dizide Gürkan Uygun’un canlandırdığı sevilen bir karakter olan Memati karakterini öldürdü. Oyuncu 2013 yılında Ben Onu Çok Sevdim adlı dizide Mehmet Aslantuğ, Birce Akalay, İdil Fırat, Şemsi İnkaya, Ege Aydan, Kerem Alışık gibi oyuncularla birlikte rol aldı. 2014 yılında ise Tut Sözünü adlı sinema filminde rol aldı.

İsmail Demirci 2014 yılında Kod Adı Reaksiyon adlı dizide Erdal Beşikçioğlu, İbrahim Çelikol, Selen Soyder, Nehir Erdoğan, Yurdaer Okurcu ile birlikte rol aldı. Sessiz Gece, Türkan, Anneler ile Kızları, Mor Menekşeler, Fabrika Kızı, Serçe Sarayı, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Babaların Babası, Posta Kutusu gibi projelerde de yer almıştır.

Babamın Günahları Yeşim Kimdir? Tıklayınız!

İsmail Demirci’nin Eşi Hande Soral Kimdir?

1987 yılında Bursa İnegöl’de dünyaya gelen oyuncu İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümünde okudu. Kendisi gibi oyuncu olan Bengu Soral’ın ablasıdır. Oyunculuğa ise Komedi Dükkanı’nda Tolga Çevik’in sahneye çıkarması sonucu oyunculuğunu beğenen Fırat Parlak’ın ona oyuncu olmayı teklif etmesi ile başladı. Küçük Kadınlar dizisinde rol aldı ve izleyici tarafından çok beğenildi. 2014 yılında ise Çalıkuşu dizisinde Azize karakterini canlandırdı. Yılanların Öcü dizisinde rol aldıktan sonra son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi Evlat Kokusu’nda rol aldı. 14 Ekim 2017 yılında İsmail Demirci ile evlendi.

İsmail Demirci Düğün Videosu

Etiketler: babamın günahları reha gerçek adı babamın günahları reha kimdir babamın günahları reha rol aldığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL