Babamın Günahları Zeyno Kim? Yaşı, Boyu

Babamın Günahları Zeyno Kim? Yaşı, Boyu

Yazar: Emre Babamın Günahları

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan dizi Babamın Günahları yakın zaman içerisinde Star ekranlarında yayınlanacak. Dizide bir babanın kızı için nelere katlanabileceğini anlatıyor. Dizide çocuk oyunculardan biri olan Zeyno karakteri merak konusu oldu. Zeyno karakterini canlandıran oyuncu ise Gökçe Bilge Çiftçi’dir. Gökçe Bilge Çiftçi kimdir? Tanıyalım..

Babamın Günahları Zeyno Kim? Yaşı, Boyu

2010 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen küçük oyuncu 8 yaşındadır. İlköğretim öğrencisi olan Gökçe kahverengi gözlü ve kahverengi saçlıdır. Küçük yaşına rağmen oyunculuktaki başarısı takdire şayandır. Son olarak 1.15 cm boyunda 22 kg ağırlığındaki oyuncu Babamın Günahları dizisi ile daha da tanınacaktır.

Gökçe’nin rol aldığı ilk dizi Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi Altınsoylar’dır. Dizide Aras Aydın, Begüm Akkaya, Bennu Yıldırımlar, Ayça Ayşin Turan ile birlikte rol almıştır. Dizi yanlış anlamalarla bir araya gelen iki gencin bir birine olan aşklarını ve Kayserili Altınsoylar ailesinin başından geçen olayları anlatıyor. Oyuncu Cansu Dere, Gonca Vuslateri, Beren Gökyıldız, Vahide Perçin, Meral Çetinkaya’nın rol aldığı Anne dizisinde de rol almıştır.

Gökçe Bilge Çiftçi, oyunculuk alanında kendisini daha da geliştirerek 2017 yılında Star Tv ekranlarında yayınlanan dizi İçimdeki Fırtına’da rol aldı. Dizide Gizem Karaca, Merve Boluğur, Yusuf Çim, Burak Yamantürk, Mehmet Özgür gibi oyuncularla birlikte rol aldı. Oyuncu dizi oyunculuğu dışında bir çok firmanın reklam filmlerinde rol almıştır.

[mavitext]Babamın Günahları Reha Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Gökçe Bilge Çiftçi Video!

Etiketler: babamın günahları ozanın kızı babamın günahları zeyno kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL