Babil 3 Nisan Cuma Var mı Yok mu? Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Star ekranlarında yayınlanan Babil dikkat çeken konusu ve dizi içinde yaşanan enteresan olayları ile izleyiciyi ekrana kitlemeyi başardı. Senaryosunu Özlem Yücel ile Nükhet Bıçakçı’nın kaleme aldığı psikolojik gerilim türündeki dizinin yapımcılığını Ay Yapım üstlenirken,yönetmen koltuğunda ise Uluç Bayraktar oturuyor. Babil 3 Nisan Cuma Var mı Yok mu? Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Başrollerini ise Halit Ergenç,Birce Akalay,Aslı Enver,Nur Fettahoğlu ve Ozan Güven paylaşıyor. Peki seyirciyi ekrana kitleyen Babil’in konusu nedir? 3 Nisan Cuma neden yok? Babil bu aķşam yayınlanacak mı? Babil yeni bölümü neden yok? Babil final mi yaptı? Yeni bölüm ne zaman ekrana gelecek gibi soruların cevaplarını sizler için araştırdık. İşte detaylar…

Babil Dizisi 3 Nisan Var mı Yok mu?

Ekonomi profesörü idealist bir eğitimci olan Irfan’ın 7 yaşındaki oğlu Deniz’in hastalanmasıyla ve haksız yere işten çıkarılmasıyla tum hayati değişip adeta kabusa dönecektir. Çocukluk arkadaşı Egemenden yardım istemesiyle ile İrfan kendini karanlık bir maceranın içinde bulacaktır.

Bütün gelismeleri heycanla takip eden Babil severlerin merak ettiği bir diğer konu ise Babil’in final mi yapti? Dizi severler Babil 3 Nisan cuma akşam var mı? diye arama motorlarına yazmaya başladı bile. Babil 3 Nisan Cuma Var mı Yok mu? Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman işte soruların cevabı.

Herkes Babil yeni bölüm ne zaman yayınlanacak diye merak ederken, son bölümde neler yaşanmıştı hatırlayalım. İrfan’ın boşanma kararıyla Eda İrfan’ı kaybetme korkusu yaşar. Süleyman İlay’ı kazanmak isterken İrfan’ı daha da amansız tehlikelerin içine atar. Ayşe’nin tuhaf halleri artik Mert’in dikkatini çekmeye başlamıştır. Süleyman ve Kudret ise restleşmelerine devam ederken son bölümde yaşanan gelişmeler yeni bölüm için izleyicide merak uyandırdı. Babil yeni bölüm yayınlancak mı? Babil yeni bölüm neden yok? İzleyici tüm bu soruların cevabını merak ediyor.

Babil Dizisi Yeni Bölüm Ne Zaman?

Babil final mi yaptı? Sevilen dizi Babil final yapmadı. Ülkemizdede görülen corona virüsü sebebiyle dizi setlerinde çekimlere ara verilmesinden dolayı bu akşam ekranlara gelmeyecektir. Corono virüsüyle ilgili alınan tedbirler ışığında ülkemizde yaşanan virus salgının bitmesiyle tum diziler gibi Babil’in çekimlerine devam edilerek en kısa sürede yeniden ekranlara gelmesi bekleniyor.

Babil Yeni Bölüm(11. Bölüm) Fragmanı

Etiketler: 3 nisan babil neden yok Babil 3 nisan cuma neden yok Babil bitti mi Babil final mi yapti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL