Babil Çoçuk Oyuncu Deniz Kimdir? Beren Kasımoğulları Bilgileri

Babil Çoçuk Oyuncu Deniz Kimdir? Beren Kasımoğulları Bilgileri

Yazar: Emre Dizi Haberleri Kim Kimdir

Star Tv’nin yeni dizisi Babil, 2020 yılı için hazırlanan bir proje. İlginç hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosu ile dizi severlerin dikkatini çekmeyi başaran Babil’de Deniz karakteri performansı ile ilgi uyandırdı. Çocuk oyuncu Deniz kimdir, Beren Kasımoğulları nereli, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Babil dizisinde Deniz karakteri, İrfan ve eda’nın biricik çocuklarıdır. Beyninde tümör olan Deniz için geri sayım başlamıştır. Doktorun ifadesi ile beyninde saatli bir bomba olan Deniz Bir an önce ameliyat olmalıdır. Ancak ameliyatın ücreti ise irfanım üstesinden gelemeyeceği bir miktardır. Çocuklarının göz göre göre ellerinden kayıp gittiğini gören Eda ve irfanın bir an önce bir şey yapması gerekmektedir. Eda irfan’a ne yaparsan yap o parayı bul diyerek İrfan için dönülmesi zor bir kapıyı açmıştır.

İrfan idealist bir ekonomi profesörüdür. İşi gereği parayla içli dışlıdır. En azından teorik olarak para irfan’ın merkezinde durmaktadır. İş dönüp dolaşıp biricik sevdiği oğlu Denize geldiğinde ise irfan’ın para için yapamayacağı bir şey yoktur. İrfan tüm değerlerini geri plana atar ve çocukluk arkadaşı egemen’den yardım ister. İrfan ve Egemen’in girdiği bu yol Deniz için bir kurtuluş mu yoksa bir son mu olacaktır. Babil dizisinde Deniz karakterini canlandıran çocuk oyuncu Beren Kasımoğulları’dır.

Eren Kasımoğulları 2011 yılında dünyaya gelmiştir. 8 yaşında olan Beren şu anda ilkokulda öğrenimini görmektedir. İstanbul doğumlu olan Beren Kasımoğulları, Erberk oyunculuk ajansına bağlı olarak kariyerine devam etmektedir. Babil dizisi Beren için ilk oyunculuk deneyimi olarak kariyerinde Bir dönüm noktası oluşturmaktadır.

tıkla>>> Babil Dizisi Oyuncu Kadrosu, Kim Kimdir?

Eren Kasımoğulları Babil dizisinde İrfan ve eda’nın oğlu Deniz karakterini canlandırmaktadır. Beyninde ağır tümör hastalığı olan Deniz ölüm kalım mücadelesi verirken babasının onu kurtarmak için giriştiği mücadelede merkez konumunda bulunmaktadır. Beren Kasımoğulları ile ilgili bilgiler tarafımıza ulaştığında yazınız güncellenecektir. Çocuk oyuncuya yeni dizisinde başarılar dileriz.

Babil Dizisi 1. Bölüm Fragmanı

Etiketler: babil dizisi çocuk oyuncu kimdir babil dizisi deniz kimdir babil dizisi kim kimdir babil dizisi oyuncu kadrosu babil dizisi oyuncuları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL