Babil Dizisi Bitiyor Mu? Reytingleri Nasıl?

Babil Dizisi Bitiyor Mu? Reytingleri Nasıl?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Babil dizisi bitiyor mu konusu dizi izleyicileri tarafından en çok araştırılan konulardan bir tanesi. İlk bölümleriyle güzel reyting yakalayan Babil dizisi ne yazık ki pandemi mağduru dizilerden oldu. Senaryosu oldukça iyi olan Babil dizisi ne yazık ki pandemi sonrası dönemde reytinglerini bir türlü toparlayamayanlar arasında. Peki Babil dizisi bitiyor mu?

 

1-     Babil Dizisi Final Mi Yapıyor?

Televizyon dizilerin çoğunun sallantıda olduğu bu sıkıntılı dönemde Babil dizisinin fanları sıklıkla Babil dizisi final mi yapıyor sorusunu sorar oldu. Babil dizisi bilindiği üzere pandemi döneminde vermek zorunda olduğu ara sonrasında ne yazık ki reytinglerini düzeltemedi. Düzelmeyen reytingler sonrası yapımcı kanal ne yazık ki Babil dizisinin fişini çekti. Babil dizisinin 20. Bölümünde biteceğine şu an için kesin gözüyle bakılıyor. Ancak dizi sürprizlere de açık. Çünkü Babil dizisi inip çıkan sallantılı reytingleriyle kafaları karıştıran dizilerden biri.

 

2-      Babil Dizisi Oyuncuları Kimler?

Babil dizisinin reytinglerinin bu kadar kötü olması herkes için sürpriz oldu. Çünkü Babil dizisinin oyuncu kadrosu gerçekten çok başarılı ve ekranlarda görmeye alışkın olduğumuz isimlerden oluşuyor. Peki Babil dizisi oyuncuları kimler? İşte Babil dizisinin oyuncuları…

 

3-      Halit Ergenç

Muhteşem Yüzyıl dizisiyle ününe ün katan ve akıllara kazınan Halit Ergenç, Babil dizisinde İrfan karakterini canlandırıyor. Halit Ergenç, 30 nisan 1970 tarihinde dünyaya gelmiştir ve ünlü oyuncu şu an 49 yaşındadır.

 

4-      Aslı Enver

İstanbullu Gelin, Kavak Yelleri gibi dizilerle ününe ün katan oyunculardan biri olan Aslı Enver, Babil dizisinde Ayşe karakterini canlandırmaktadır. Aslı Enver, 10 mayıs 1984 tarihinde İngiltere ülkesinin başkenti olan Londra’da dünyaya gelmiştir.

 

5-      Ozan Güven

Babil dizisi bitiyor mu

Ne yazık ki son dönemde sansasyonel iddialarla Ozan Güven’in kariyeri büyük bir sallantıya girmişti. Ozan Güven, Babil dizisinde Egemen karakterini canlandırmaktadır. Ozan Güven, 1975 yılında Almanya’da hayata gözlerini açmıştır.

 

6-      Birce Akalay

Babil dizisi bitiyor mu

Birce Akalay, Türkiye’nin en değerli sanatçılarından biridir. Ünlü oyuncu Birce Akalay, Babil dizisinde İlay karakterini canlandırmaktadır. Ünlü oyuncu Birce Akalay 1984 tarihinde Türkiye’nin İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir.

 

7-      Nur Fettahoğlu

Babil dizisi bitiyor mu

En son Kardeş Çocukları dizisinde oynayan Nur Fettahoğlu, bu projeden sonra Babil dizisine başlamıştır. Nur Fettahoğlu, Babil dizisinde Eda karakterini canlandırmaktadır. Nur Fettahoğlu, 1980 yılında Türkiye’nin İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir.

Etiketler: Babil dizisi bitiyor mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL