Babil Dizisi İlay’ın Katlanır Telefonu Ne, Markası ve Fiyatı?

Babil Dizisi İlay’ın Katlanır Telefonu Ne, Markası ve Fiyatı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Babil dizisinde İlay’ın bir sahnesinde ilginç bir telefon ekranlara geldi. Diziyi izleyen herkes bu telefonun markasını ve fiyatını merak ettiler. İlay’ın telefonunun markası ve fiyatı nedir?

İlay 20 Mart Cuma günü ekranlara gelen bölümde bir sahnede İlay eve gelir ve telefonu çalar. İlay çantasından telefonunu çıkarır. İkiye katlanmış şekilde olan telefonunu açarak taptop gibi masaya koyan İlay kardeşi ile görüntülü görüşür. İlay’ın telefonu diziyi izleyen herkesin dikkatini çeker. Babil Dizisi İlay’ın Katlanır Telefonu Ne, Markası ve Fiyatı?

Dizide İlay’ın kullandığı telefonun markası SAMSUNG Galaxy Z Flip‘dir. Telefonun piyasa fiyatı yaklaşık 15.000 TL’dir. Samsung Galaxy Z Flip’in özelliklerine bakacak olursak ilginç detaylar karşımıza çıkıyor. Telefon Android işletim sistemine sahiptir. Snapdragon 855+ işlemciye sahip olan Z Flip 256 GB hard diske sahiptir. 8 GB ram ile piyasaya sürülen Galaxy Z Flip, 6,7 inç ekrana sahiptir. Katlandığı zaman 3,3 inç bir ekrana dönüşmektedir.

Z Flip’İn ekranı FHD+ Dynamic AMOLED / 1.1” Suport AMOLED, Katlanabilir Dokunmatik ekrandır. 12 MP arkada 2 kamera ve 10 MP ön kameraya sahiptir. Pili 3300 mAH güçte olan telefonunağırlığı 183 gr ağırlığındadır. 15W özelliğinde olan şarjı hızlı şarj özelliğindedir. Kore’de üretilen telefonun boyutları 73,6/167,3/6,9/32,83 dür.

Telefonun öne çıkan özelliği sizinde dikkatinizi çektiği gibi katlanır olması. Z Flip katlandığında öyle küçülüyorki cebinize veya çantanıza rahatlıkla sığabilmektedir.

Galaxy Z Flip’in Dinamik AMOLED Sonsuz Esnek Ekranı, kullanıcılarına inanılmaz renk kalitesi ve azaltılmış mavi ışık oranı sunmaktadır. 6.7 inç’lik inceltilmiş çentiksiz çerçevesiyle çarpıcı bir sinematik görüntüleme deneyimi sağlar. Çapraz olarak ölçüldüğünde ekran boyutu tam dikdörtgen olarak 6.7” ve yuvarlatılmış köşeler hesaba katıldığında 6.5” boyutundadır. Gerçek görülebilir alan yuvarlatılmış köşeler ve kamera deliği nedeniyle daha küçüktür.

ASlında telefon hakkında söylenecek o kadar çok şey var ki hepsini bu yazımızda sıralamak oldukça zor. Galaxy Z Flip hakkında merak ettiğiniz diğer konuları aşağıdaki inceleme yazısında görebilirsiniz.

Babil Dizisindeki 15.000 TL’lik katlanabilir telefon Galaxy Z Flip

Etiketler: babil dizisi İlay'ın katlanır telefonu babil dizisi katlanır telefon babil ilayın katlanır telefonu Galaxy Z Flip


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL