Babil Dizisi Nerede Çekiliyor, Dizi Seti Ve Çekim Mekanları Nerede?

Babil Dizisi Nerede Çekiliyor, Dizi Seti Ve Çekim Mekanları Nerede?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Nerede Çekiliyor?

Star TV’nin yeni dizisi Babil büyük ses getirecek yapımlardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. Kaliteli oyuncu kadrosu ve ilginç hikayesi ile adından söz ettireceğe benzeyen Babil dizisi çekimleri başladı ve bir bölüm fragmanı da yayınlandı. Peki Star TV’nin yeni projesi Babil dizisi nerede çekiliyor, çekim mekanları ve dizi seti nerede?

Kadrosunda Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver, Birce Akalay, Mesut Akusta ve Nur Fettahoğlu gibi güçlü isimleri barındıran Babil dizisi 2020 sezonu içerisinde seyircisiyle buluşuyor. Beyninde tümör olan oğlunun tedavisi için bir soygun gerçekleştiren İrfan ve arkadaşı Egemen’in başından geçenleri konu edilen Babil dizisi bizlere ilginç bir kapı aralıyor.

Babil dizisinin genel hikayesi şu şekilde; İrfan idealist bir ekonomi profesörüdür. Haksız yere işten atılmış ve 7 yaşındaki oğlu Deniz’in hastalığını öğrenmesi ile tüm hayatı altüst olmuştur. İş arar ancak kapılar bir bir yüzüne kapanır. Karısı Eda ile birlikte çocuklarının ölümünü izlemek onlar için çok acı vericidir. Eda daha fazla dayanamaz ve irfana ne yaparsan yap tedavi için gereken parayı bul demiştir. Daha sonra eda çocukluk arkadaşları olan egemen’den yardım istemiştir.

 

Babil Dizisi Nerede Çekiliyor?

İrfan ve Egemen gerekli parayı bulmak için çok tehlikeli bir yolculuğa çıkarlar. İrfan çocukluk aşkı İlay’ın sevgilisi tehlikeli iş adamı Süleyman’ın parasını çalmak için kolları sıvarlar. Tüm hikaye işte burada başlar. Yeni yılda büyük ses getirecek olan Babil dizisi çekimleri nerede yapılıyor? Babil dizisinin çekimleri İstanbul’da yapılmaktadır.

Dizinin hikayesine göre uygun mekanlar çekilmiş ve İstanbul’un değişik semtlerinde çekimler devam etmektedir. Babil dizisinin çekimlerinin hangi semtlerde yapıldığı dizi mekanları ve tüm detaylar en kısa zamanda yazımıza eklenecektir.

tıkla>> Babil Dizisi Oyuncu Kadrosu, Kim Kimdir?

Babil Dizisi Fragmanı

Etiketler: Babil Dizisi çekim mekanları Babil Dizisi dizi seti nerede Babil Dizisi Nerede Çekiliyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL