Babil Dizisi Yeni Egemen Kim Oldu?

Babil Dizisi Yeni Egemen Kim Oldu?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Babil Dizisinde Egemen karakterini canlandıran Ozan Güven’in sevgilisine şiddet uyguladığı haberlerinden sonra oyuncu ile yollar ayrılmıştı. Egemen karakterini kimin oynayacağı merak ediliyordu. Babil dizisinde Egemen karakterini kimin canlandıracağı belli oldu. Babil dizisi yeni Egemen kim oldu, gerçek adı ne, işte detaylar…

Star tv’nin Ay Yapım imzalı Babil dizisi yaz tatilinden sonra yeniden çekimlere başladı. Dizide Egemen karakterini oynayan Ozan Güven dizinin yeni sezonunda yer almayacak. Onun yerine Egemen karakterini duayen oyuncu Onur Saylak oynayacak. Onur Saylak’ın adı Çukur için telaffuz ediliyordu. Ancak son dakika gelişmesi ile başarılı oyuncunun Babil dizisine girdiği belli oldu.

Babil Dizisi Yeni Egemen (Onur Saylak) Kim?

Onur Saylak 2020-2021 sezonunda Babil dizisinde sevenleriyle buluşacak. Babil’in yeni Egemen’i Onur Saylak kim? Hem oyuncu hem de yapımcı kimliği ile tanınan Onur Saylak 1977 ankara doğumludur. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fizik bölümü okurken Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinde Kamu Yönetimi bölümüne giriş yaptı. Okurken okulun tiyatro bölümüne girdi. Tam bu anlarda kariyerini oyunculuk üzerine kurmayı düşündü.

Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümüne girdi. Tiyatro ile başlayan kariyeri dizi ve sinema olarak devam etti. Yer aldığı projelerin bazılarında En İyi Erkek Oyuncu ödülü aldı. Rol aldığı bazı diziler ise şunlardır; Çarpışma, Çukur, Kuzgun, Babil. Daha eskilere gidecek olursak; Vatanım Sensin, Hatırla Gönül, Hayat Ağacı, Ağır Roman Yeni Dünya, Sensiz Olmaz, Gönülçelen gibi dizilerde de rol aldı. Film olarak Sonbahar’da 2007 yılında rol aldı ve bu filmde canlandırdığı karakter ile En İyi Erkek Oyuncu ödülünü aldı. Güz Sancısı, Denizden Gelen, Mavi Dalga ve Rüzgarın Hatıraları da oyuncunun rol aldığı diğer filmler.

tıkla>>> Babil Dizisi Nerede Çekiliyor, Dizi Seti Ve Çekim Mekanları Nerede?

Onur Saylak’ın oyunculuğu her kesim tarafından takdir ediliyor. Hem oyuncu kimliği hem de yapımcı ve yönetmen kimliği onu bir adım öne taşıyor. Oyunculuğu yapmacık değil kendisi tamamıyle canlandırdığı karakter verebiliyor. Çok doğal bir oyunculuğu var. Egemen karakterini de hakkıyla oynayacağını düşünüyorum. Aslında Ozan Güven de çok iyi bir oyuncu ancak yaptığı hata ona pahalıya mal oldu. Bakalım Onur Saylak ve Egemen nasıl bir uyum getirecek. Kendisine yeni projesinde başarılar dileriz.

tıkla>>> Babil Çoçuk Oyuncu Deniz Kimdir? Beren Kasımoğulları Bilgileri

Etiketler: babil yeni egemen kim babil yeni sezon egemen kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL