Babil İlay Ölecek mi? Diziden Ayrılacak mı?

Star tv ekranlarında izleyiciyi büyülemeye devam eden Babil dizisinde yeni gelismeler oldu. Suleyman’nin karısı bu kadar ileri gidebilir miydi? Evet gitti ve Ilayin kaldigi evi patlatti. Peki Babil İlay ölecek mi? Diziden Ayrılacak mı? ilay diziden cikacak mi merak konusu oldu.

Bir cok ünlü oyuncu ile diziye giriş yapan Babil konusundan önce oyuncu kadrosu ile ilgi odağı olmayı başardı. Bunlardan en onemli karakterlerden biri olan ilay patlamaya maruz kaldı. İzleyiciler ise Babil İlay ölecek mi, Birce Akalay diziden çıkacak mı diye merak ettiler ve ediyorlar. Sizler için bu konuyu ele aldık.

Dram, aksiyon ve gerilim tarzlarını bir arada isleyen ve sezona hızlı bir giriş yapan Babil cuma akşamlarının vazgeçilmezi oldu. Kısa zamanda büyük bir izleyici kitlesine sahip olmayı başaran Babil dizisinde yaprak dökümü mu yaşanıyor. İlay diziden ayrılıyor mu?

Babil İlay Ölecek mi?

Uluç Bayraktar yönetmenliğinde ekranlara gelen ve başrollerinde Halit Ergenç, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu, Aslı Enver, Ozan Güven, Mesut Akusta ve Veda Yurtseven gibi usta oyuncuların yer aldığı Babil dizisi reytinglerde de üst sıralarda yerini aldı.

Babil dizisi 4. Bölümün gidişatına kısa bir göz atacak olursak İrfan oğlu Deniz için Süleyman gibi bir derdi göze almışken şimdi başına Süleyman’ın haricinde yeni bir dert daha gelir. Bu kişi İlay’ın ta kendisidir. Eda ise İrfan’ı kaybetme korkusuyla ilay’ın karşısına çıkar. Hatta bu uğurda hırsızlık bile yapmıştır. Tabii Eda’nın tum yaptiklatimi İrfan duyunca Eda ile arası iyice soğuyacaktır.

Ayşe ise Hakan haddini bildirmiş ve sonucu olarak işten ayrılmak zorunda kalmıştır. Fakat işsiz kalmamış, İlay onu Irfanın yanına yerleştirmeye karar vermiştir. Bu durumdan İrfan ne kadar rahatsız olsa da sonuç değişmeyecektir.

tıkla>>> Babil Dizisi Nerede Çekiliyor, Dizi Seti Ve Çekim Mekanları Nerede?

Süleyman ise her şeye rağmen ilay’ı el üstünde tutmaya çalışırken Kudretten beklenmedik bir hamle gelir. Ve artık işler kimsenin ummadığı kadar zorlaşmıştır. Kudret Belki ilay’ı sadece korkutmak istemiş olabilir ama İlay bu durumdan fazlasıyla etkilenecektir. Patlamaya İrfan’ın da şahit olması İlay için büyük bir mucizedir. Muhtemelen irfan ilayı kurtaracaktir. Dizi bu denli iyi giderken Birce Akalay gibi bir oyuncuyu diziden çıkartmak hiç doğru olmaz.