Babil Mert Kim, İrfan’ın Öğrencisi, Gerçek Adı, Kariyeri!

Babil Mert Kim, İrfan’ın Öğrencisi, Gerçek Adı, Kariyeri!

Yazar: Emre Kim Kimdir

Reytinglerde yükselişini sürdüren Babil dizisi ilginç konusu ve muhteşem replikleriyle izleyiciyi içine çekmeyi başarıyor. Oyuncuların performansı ile  bütünleşen hikaye bizlere güzel bir seyir keyfi sunuyor. Tabi dizideki diğer karakterler de ilginç. Bunlardan birisi de 31 ocak Cuma günü ekranlara gelen Mert karakteri. Mert kimdir, gerçek adı ne, oynadığı diziler neler?

Mert hasta annesi ve kardeşleriyle yaşam mücadelesi veren birisidir. İrfan’ın üniversiteden öğrencisidir. Ancak yaşam koşulları onu üniversiteden koparmış ve erkenden hayat mücadelesinin içine çekmiştir. Cengiz ile İrfan’ın görüştüğü restoranda çalışan Mert, İrfan’ı görür. Onunla ayak üstü hasbihal eder. Ancak Egemen ve İrfan’ın tuvalette gizli saklı konuşmalarını dinler.

Babil Mert Kimdir?

Mert dizide İrfan’a yardım edecek ve onların ekibe girecektir. İrfan ve Egemen’e yardım edecek olan Mert dizinin yükselen karakteri olarak karşımıza çıkıyor. Peki Mert kimdir, gerçek adı ne? Dizide Mert karakterini canlandıran oyuncu Gürberk Polat’tır.

Babil Gürberk Polat (Mert) Kimdir?

Gürberk Polat, 1997 Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. Star TV’de yayınlanan  Geleceğin Starı isimli programda erkekler dalında birinci oldu. Sektörde yer almadı ise 2020 yılında başlamıştır. İlk dizi performansını şuanda oynadığı Babil dizi ile yapıyor. Daha ilk bölümden kendisini gösteren ve performansı ile dikkat çeken bir isim oldu. Genç oyucumuza yeni ve ilk projesinde başarılar dileriz.

Etiketler: babil irfan'ın öğrencisi kim babil mert gerçek adı ne babil mert kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL