Bahtiyar Ölmez 2. Bölüm Özeti ve Fragmanı!

Bahtiyar Ölmez 2. Bölüm Özeti ve Fragmanı!

Yazar: Emre Bahtiyar Ölmez

Atv ekranlarında yayınlanan dizi Bahtiyar Ölmez ilk bölümü ile izleyiciyi hem eğlendirdi hem güldürdü. Dizi Bahtiyar Ölmez’in başından geçen olaylar anlatılıyor. Dizinin ilk bölümü heyecanla izlenirken 2. bölümde olacak olaylar merak konusu oldu. Dizinin 2. Bölüm özeti ve fragmanı yayınlandı mı?

Bahtiyar Ölmez 2. Bölüm Özeti

Bahtiyar Ölmez İstanbul’un eski mahallelerinde kendi halinde yaşayan babasının mezarlık işinde şoför olarak çalışan biridir. Hayatının sonuna kadar bu işi sürdürmek istemeyen Bahtiyar yeni arayışlar içerisindedir. Bu sırada arkadaşının deve kuşu yumurtası çiftliği teklifine sıcak bakar. Babasının bütün birikimini bu işe yatırır.

Bahtiyar, kandırıldığını anladığında artık çok geçtir. Hızlı bir şekilde araç kullanırken sinirden arkadaşının verdiği deve yumurtasını dışarı fırlatır. Deve Yumurtası öyle bir yere çarpar ki artık Bahtiyar Ölmez’in hayatı eskisi gibi olmayacaktır. Artık kendisine benzeyen mafya babası Rıfat Çakar’ın yerine geçmek zorundadır. Rıfat Çakar’ın eşi olan Aylin ile de evlidir artık. Çivi Fuat ile de rekabet içerisine girecek olan Bahtiyar’ı zor günler beklemektedir.

[mavitext]Bahtiyar Ölmez Çekim Adresi Nerede ? Tıklayınız![/mavitext]

Dizinin 2. Bölümünde ise; Bahtiyar Aylin’e olan duygularını açabilecek mi? Rıfat Çakar’ın düşmanları ile savaşabilecek mi? Yeni hayatına nasıl alışacak? Tüm bu sorular ilerleyen bölümlerde yanıt bulacak.

Bahtiyar Ölmez 2. Bölüm Fragmanı!

Etiketler: bahtiyar ölmez 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı bahtiyar ölmez 2. bölüm özeti bahtiyar ölmez 2. bölümde neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL