Bahtiyar Ölmez Çağla Kim? (Tuğçe Karabacak)

Bahtiyar Ölmez Çağla Kim? (Tuğçe Karabacak)

Yazar: Emre Bahtiyar Ölmez

Atv ekranlarında yayınlanan yeni dizi Bahtiyar Ölmez tüm heyecanı ile devam ederken diziye yeni karakterlerde dahil olmaya devam ediyor. Bu karakterlerden bir tanesi de Çağla karakterini canlandıran oyuncu Tuğçe Karabacak’tır. Tuğçe Karabacak kimdir? Tanıyalım.

Bahtiyar Ölmez Çağla Kim? (Tuğçe Karabacak)

1987 yılında Isparta’da dünyaya geldi. 1.70 boyunda 54 kg ağırlığındadır. Kahverengi gözlere sahip oyuncu Kova burcudur. Eğitimini Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Akademisi Moda bölümünden mezun oldu.

Oyuncu 2012 yılında Çıplak Gerçek isimli dizi ile kariyerine adım atan oyuncu, 2014 yılında Kurt Seyit ve Şura isimli dizide rol aldı.  2015 yılında ise Şehrin Melekleri isimli dizide rol alan oyuncu, 2015 yılında ise Hayalet Dayı filminde rol aldı. 2016 yılında ise Aşk Laftan Anlamaz dizisinde rol aldı. 2017 yılında ise Kaç Kaçabilirsen isimli projede yer aldı.

Oyuncu bir çok dizi ve sinemada yer alırken tiyatro oyunlarında da oynamıştır. Yönetmen ve Senaristlerin aradığı isim olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Etiketler: bahtiyar ölmez çağla gerçek adı bahtiyar ölmez çağla kim bahtiyar ölmez çağla kimdir bahtiyar ölmez çağla oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL