Bahtiyar Ölmez Caner Kimdir? Survivor Semih Öztürk!

Bahtiyar Ölmez Caner Kimdir? Survivor Semih Öztürk!

Yazar: Emre Bahtiyar Ölmez

Bahtiyar Ölmez Atv ekranlarında komedi tarzında geçecek bir dizi. Show Tv’nin Cumartesi günü yayınladığı Yeni Gelin dizisine rakip olacak olan Bahtiyar Ölmez’de karakterler ve oyuncularda belli olmaya başladı. Bu karakterlerden bir tanesi de Caner karakteridir. Caner karakterini canlandıran oyuncu ise daha önce Ütopya ve Survivor’dan tanıdığımız Semih Öztürk olacak. Peki Semih Öztürk‘ün kariyeri hakkında ne biliyoruz? Tanıyalım..

Bahtiyar Ölmez Caner ( Semih Öztürk) Kimdir?

Semih Öztürk 1991 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olan oyuncu, Ütopya yarışmasında ikinci olmuş ve bir çok hayran kazanmıştır.

 

Survivor yarışmasına Gönüllüler Takımından dahil olan oyuncu bu yarışmada da adından sıklıkla söz ettirmesini bilmiştir. 1.84 boyunda 80 kg ağırlığındaki oyuncu kahverengi gözlüdür. Ütopya’da ve Survivor’da sivri dili ve sert eleştirileri ile rakiplerini adeta saf dışı bırakmıştır. Semih Öztürk’ün kitap yazma çalışmaları da bulunmaktadır.

Bahtiyar Ölmez Vildan Kimdir? Tıklayınız!

Semih Öztürk yıllar önce Erol Evgin’in Gel Otur Yanıma adlı klibinde oynamıştır. Marmara Üniversitesi Tiyatro Bölümünü bitiren oyuncunun sevgilisi ise Ütopya’da yarışan Kurretulayn’dı. Ancak ikilinin hala birlikte olup olmadığı bilinmiyor. Semih Öztürk Survivor 2017’nin yorumlarının yapıldığı Tv 8 ekranlarında yayınlanan programda sunuculuk ve yorumculuk yapmıştı. Oyuncunun Bahtiyar Ölmez dizisi Semih Öztürk’ün ilk dizi projesi olacak. Oyuncuya başarılar diliyoruz.

Semih Öztürk Survivor Videosu!

Sizler Bahtiyar Ölmez dizisinde Caner karakteri ile oynayan oyuncu Semih Öztürk’ün dizideki performansını değerlendirebilir misiniz? İlk dizisi olması nedeniyle 10 üzerinden kaç puan verirdiniz?

Etiketler: bahtiyar olmaz caner kimdir bahtiyar olmaz caner rol aldığı diziler bahtiyar ölmez caner gerçek adı Bahtiyar ölmez caner sevgilisi bahtiyar ölmez semih öztürk


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL