Bahtiyar Ölmez Nerede Çekiliyor? Çekim Adresi Belli Oldu!

Bahtiyar Ölmez Nerede Çekiliyor? Çekim Adresi Belli Oldu!

Yazar: Emre Bahtiyar Ölmez

Atv ekranlarında yayınlanan dizisi Bahtiyar Ölmez, başrollerinde Yetkin Dikinciler, Hande Subaşı, Umut Oğuz, Semih Öztürk, Orhan Aydın, Güven Hokka ve Serkan Kuru gibi isimler yer alıyor. Yönetmenliğini Cem Tabak’ın yaptığı senaryosunu Hakan Burak yazdığı dizi 11 Kasım Cumartesi ekranlarda olacak. Peki çekim yeri belli oldu mu?

Bahtiyar Ölmez Nerede Çekiliyor? Çekim Adresi Belli Oldu!

Komedi tarzında olan dizi Bahtiyar Ölmez’in çekim yeri için yetkililerden bilgi gelmedi. Ancak araştırmalarımızda çekim adresinin İstanbul Çatalca’da olduğu bilgisine ulaştık. İstanbul Çatalca’da bilgisine ulaştıktan sonra çekim yeri olan mezarlıkların ise hangisi olduğu bilgisine ulaşamamakla birlikte, Çatalca’da bir kaç mezarlık bulunuyor.

Çatalca’da bulunan mezarlıklar Ferhatpaşa Mezarlığı, Ahmediye Mezarlığı, İzzetin Köyü Mezarlığı, Örcünlü Mezarlığı, Kalfaköy Mezarlığı, Celepköy, Yalıköy Mezarlıkları’dır. Bahtiyar Ölmez’in bu mezarlıklardan birinde de çekim yaptığını düşünüyoruz. Çatalca büyük bir yer olduğundan mezarlık sayısı da fazladır.

Bahtiyar Ölmez Cumartesi günleri ekranlarda olacak ve Show Tv’nin komedi dizisi Yeni Gelin’e rakip olacak. Bu iki dizinin izlenme oranları da merak konusu olacak. Siz Bahtiyar Ölmez’in çekim adresini biliyor musunuz? Biliyorsanız tam adresi bizimle paylaşabilirsiniz.

[mavitext]Bahtiyar Ölmez Fuat Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Bahtiyar Ölmez Fragmanı!

Etiketler: bahtiyar ölmez bahtiyarın çalıştığı mezerlık nerede bahtiyar ölmez çekim adresi bahtiyar ölmez istanbulun neresinde çekiliyor. bahtiyar ölmez nerede çekiliyor


Yorumlar

  • MERT DEMİR

    diziyi geri getirin reyting olucağına eminim

Yorum yaz