Bahtiyar Ölmez İzlendi mi? Tuttu mu? Reyting Sonuçları

Bahtiyar Ölmez İzlendi mi? Tuttu mu? Reyting Sonuçları

Yazar: Emre Bahtiyar Ölmez

Cumartesi günlerinin bir dizisi daha oldu. Atv ekranlarında yayınlanan dizi Bahtiyar Ölmez ilk bölümü merakla beklenirken dizinin fragmanlarında izleyiciyi güldürecek komik sahnelerin yaşandığını görüyoruz. Peki ilk bölümü ile Bahtiyar Ölmez İzlendi mi? Reyting sonuçları nasıl geldi? Tüm bilgiler yazımızda.

Bahtiyar Ölmez İzlendi mi? Tuttu-mu? Reyting Sonuçları

Öncelikle şunu belirtmek gerekirki Bahtiyar Ölmez dizisi gün olarak hangi günü seçse bir kaç dizi reytinglerde yükseklerde gidiyor. Cumartesi günü ise reytinglerde çok iyi diziler bulunuyor. Show Tv’nin Yeni Gelin dizisi 6,5 reytinglerde her haftanın totalde birincisi durumunda, dizinin özet bölümüde 5.60 civarında seyrediyor.

[pembetext]İnsanlık Suçu Oyuncu Kadrosu! Tıklayınız[/pembetext]

Yeni Gelin dizisinde sonra gelen dizi ise Fazilet Hanım ve Kızları dizisi bu dizinin reytingleri de 5-6 arasında değişiyor. Kalbimdeki Deniz ve İsimsizler dizileri de 4-4,5 aralığında yüksek reytinglere sahip. Birde haber kanalları ve O Ses Tükiye gibi yarışma programları hafta sonu yoğunlukta. Tüm bu dizi ve programlar karşısında Bahtiyar Ölmez dizisinin ne yapacağı merak konusudur.

bahtiyar ölmez tuttu mu

Benim düşüncem dizinin reytinglerde 4’ün üzerine çıkarsa izleneceğini düşünüyorum. 5’in üzeri ise büyük bir sürpriz olur ve diğer diziler için alarm çalar. Bakalım ilk bölümü ile ne kadar izlenecek. Sevilecek mi? Reyting sonuçlarına göre tekrar bir değerlendirme yapacağım.

Bahtiyar Ölmez Total’de 4,21 ile 8.olarak  iyi bir giriş yaptı. AB’de 3,42 ile 7. olan dizi ABC1’de 3.78 10. sırada giriş yaptı. Aldığı bu reytinglerle ilerisi için umut vaat eden dizi izleyici tarafından tutulduğu gözüküyor. İlerleyen haftalardaki durumu daha net yorum yapmamızı sağlayacaktır.

Bahtiyar Ölmez Fragmanı!

Etiketler: bahtiyar ölmez izlendi mi bahtiyar ölmez izlenme oranları bahtiyar ölmez reyting sonuçları bahtiyar ölmez tuttu mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL