Bahtiyar Ölmez Neden Final Yapıyor? Neden Bitti? Neden Yok?

Bahtiyar Ölmez Neden Final Yapıyor? Neden Bitti? Neden Yok?

Yazar: Emre Bahtiyar Ölmez

Atv ekranlarının sevilen dizisi Bahtiyar Ölmez’den izleyicilerine kötü haber geldi. Bahtiyar Ölmez izleyicileri yayınlanan 19. bölümün final bölümü olduğunu görünce şaşırdılar ve dizilerinin neden final yaptığını, neden bitirildiğini araştırmaya başladılar. Bizlerde Bahtiyar Ölmez dizisinin neden final yaptığını araştırdık. Bahtiyar Ölmez finali ile ilgili yazımızı sizlerle paylaşıyoruz.

Bahtiyar Ölmez Neden Final Yapıyor? Neden Bitti? Neden Yok?

Atv ekranlarının sevilen dizisi Bahtiyar Ölmez 19. bölümü ile final kararı aldı. Peki neden? Dizi reytingleri çok kötü bir durumda değildi. Dizi totalde son hafta 3.92 reytinge sahipken 11. sırada yer aldı. AB grubunda ise 3.33 ile 9. sırada yer alıyordu. ABC grubunda ise 3.16 ile 11. sırada yer aldı. Tüm bu reyting sonuçlarına göre dizi final yaptırılmayabilirdi. Ancak final de yapabilirdi. Diziden anladığımız kadarı ile beklentiler daha yukarılardaydı. Dizi bu beklentileri karşılamayınca final kararı alındı.

Bahtiyar Ölmez dizisinini yayınlandığı cumartesi günleri gerçekten hem program hem dizi olarak yoğun bir gün oldu. Bu günde yayınlanan ve AB ile ABC gruplarında Bahtiyar Ölmez’den daha iyi durumda olan Kanal D’nin Gülizar dizisi de final kararı aldı. Tüm bu gelişmeler sonrası Bahtiyar Ölmez’in final yapması makul karşılanabilir. Cumartesi günleri Survivor tüm gruplarda lider durumda bulunuyor. Fazilet Hanım ve Kızları ile Yeni Gelin’de bu günün reytingleri iyi dizileri. Fox ekranlarında yayınlanan Adı Zehra’nın ise bu günde reytingleri iç açıcı değil. Peki Bahtiyar Ölmez dizisinin yerine yeni bir dizi gelecek mi?

[saritext]2018-2019 Yeni Başlayacak Diziler? Tıklayınız![/saritext]

Bahtiyar Ölmez dizisinin final yapmasından bir hafta sonra 31 Mart Cumartesi günü ATV ekranlarında Masum Değiliz isimli dizi yayınlanmaya başlayacak. Damla Sönmez, Uraz Kaygılaroğlu, Ussan Çakır, Sercan Badur, Oya Unustası gibi oyuncuların yer aldığı dizinin ne kadar izleneceği ise şimdiden merak konusu oldu.

Bahtiyar Ölmez dizisinin son bölümünde Anıl kendisini hastanede bulur ancak gördüğü rüya onu bambaşka durumlara sokar. Aylin ise Handan ve Çağla’yı evden göndermek için yeni bir taktik geliştirecektir. Ancak bu taktiğin sonuçları iyi olmaz. Rıfat Bahtiyar, Anıl ve Memduh’u birbirine düşürür.

[mavitext]2018 Yılı Final Yapacak Diziler? Tıklayınız![/mavitext]

Bahtiyar Ölmez Final Bölümü Fragmanı

Etiketler: bahtiyar ölmez 31 mart neden yok bahtiyar ölmez neden bitti bahtiyar ölmez neden final yaptı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL