Bahtiyar Ölmez Nuran Kimdir? ( Hazal Şenel) Bahtiyar’ın Kız Kardeşi!

Bahtiyar Ölmez Nuran Kimdir? ( Hazal Şenel) Bahtiyar’ın Kız Kardeşi!

Yazar: Emre Bahtiyar Ölmez

Atv ekranlarında Cumartesi günleri yayınlanan komedi dizisi Bahtiyar Ölmez’in başrollerinde Yetkin Dikinciler, Hande Subaşı, Güven Hokka, Orhan Aydın, Serkan Kuru gibi ünlü isimler yer alıyor. Dizide Bahtiyar Ölmez’in kız kardeşi rolünü canlandıran Nuran karakteri de merak konusu oldu. Nuran karakterini dizide Hazal Şenel canlandırıyor. Hazal Şenel kimdir? Tanıyalım.

Bahtiyar Ölmez Nuran Kimdir? ( Hazal Şenel)

1992 yılında İstanbul’da doğan oyuncu, Lise dahil öğretimini burada tamamladı. Lise yıllarından sonra oyunculuk eğitimi alan oyuncu 1.69 boyunda 54 kg ağırlığındadır. Aslan burcu olan oyuncu kahverengi gözlere sahiptir. Oyucunun sevgilisi ise Bertan Asllani‘dir. İlişkilerinin devam edip etmediği hakkında bir bilgimiz yoktur.

Şenel, Tiyatro oyunlarında rol almakta, bale yapmakta ve halk oyunlarında oynamaktadır. Paten, yüzme ve voleybol sporları ile ilgilenmektedir.  Oyuncu ilk olarak Sinem Kobal’ın rol aldığı Selana dizisinde rol almıştır. Bu dizide Kıvılcım Aykar karakterini canlandırmıştır. Oyuncu İçimdeki Fıratına dizisinde Yusuf Çim, Gizem Karaca ile birlikte rol almıştır.

Hazal Şener, emin adımlarla ilerlediği oyunculuk kariyerine Show Tv ekranlarında yayınlanan dizi Türk Malı adlı dizide ailenin kız çocuğu olan Melodi Kuzu karakterini canlandırarak devam etmiştir. Yine aynı kanalda Pis Yedili dizisinde Salça karakterini canlandırmıştır.

Şener, 2008 yılında Osmanlı Cumhuriyeti sinema filminde kasiyeri canlandırmıştır. Ayrıca 2015 yılında Hannas: Karanlıkta Saklanan adlı sinema filminde de rol almıştır. Oyuncu bir Gani Müjde filmi olan Bizans Oyunları: Geym of Bizans kadrosunda Çiğ Börek karakterini canlandırmıştır. Filmin kadrosunda Gürkan Uygun, Murat Dalkılıç, Gonca Vuslateri, Tuvana Türkay gibi önemli isimler bulunmaktadır. Şenel İki Yalancı projesinde de yer almıştır.

Hazal Şenel Videosu!

Sizler oyuncunun dizideki Nuran karakteri hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz..

Etiketler: bahtiyar ölmez bahtiyarın kız kardeşi bahtiyar ölmez nuran gerçek adı bahtiyar ölmez nuran kimdir bahtiyar ölmez nuran oynadığı diziler bahtiyar ölmez nuran sevgilsi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL