Bahtiyar Ölmez Ömer Kimdir? (Yılmaz Kunt) Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Bahtiyar Ölmez Ömer Kimdir? (Yılmaz Kunt) Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Yazar: Emre Bahtiyar Ölmez

Atv ekranlarının Cumartesi günü yayınlanan dizisi Bahtiyar Ölmez’ e  yeni bir karakter olan Ömer dahil oluyor. Ömer’in çözemeyeceği iş, karşı koyamayacağı tehlike yoktur. Peki Ömer karakterini kim canlandırıyor. Bahtiyar Ölmez dizisinde Ömer karakterini canlandıran oyuncu Yılmaz Kunt oldu. Yılmaz Kunt ile ilgili tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Bahtiyar Ölmez Ömer Kimdir? (Yılmaz Kunt) Yaşı, Boyu

Yılmaz Kunt, 1994 yılında Ankara’da dünyaya geldi. 1.89 boyunda 80 kg ağırlığındadır. Kahverengi göz rengine sahip olan oyuncu akrep burcudur. Eğitimini Atılım Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamladı. Babası reklamcı olan Yılmaz Kunt’un annesi ise ilaç sektöründe çalışmaktadır. Genç yaşına rağmen düzgün fiziği ile dikkatleri üzerine çeken model 2015 yılında katıldığı Best Model Of  Turkey yarışmasında erkekler kategorisinde birinci seçilmiş ve model olarak çalışmaya başlamıştır.

Yılmaz Kunt, Üniversite eğitimi için geldiği İstanbul’da tesadüfen keşfedilmiş bir model ve oyuncudur. Aklında oyunculuk ve model olmayan Yılmaz Kunt Best Model Of yarışmasına başvurmuş ve bir anda şöhretin kapıları da açılmıştır. Menajeri ile birlikte yoğun bir çalışma içerisine giren model, oyunculuk için eğitim almaya başlamıştır. Best Model World yarışmasına da katılmak için hazırlık içerisinde olan model aynı yarışmada kadınlar kategorisinde yarışan Yağmur Ayrık ile aşk yaşamaktadır. Ancak bu bilgi 2016 yılının temmuz ayına ait bir bilgidir. Oyuncunun bu ilişkisinin devam edip etmediği hakkında bir bilgi bulunmuyor.

[mavitext]Bahtiyar Ölmez Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/mavitext]

Yılmaz Kunt oyunculuk kariyerine ilk olarak Show Tv ekranlarında yayınlanan dizi Gülümse Yeter ile başlamıştır. Dizide Sarp karakterini canlandıran oyuncu başarılı performansı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Dizide Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Seray Kaya, Pamir Pekin, Aslı Altaylar, Evrim Doğan, Erkan Sever, Barış Aytaç gibi isimler yer almıştır. Oyuncuya yeni projesinde başarılar dileriz.

[saritext]Sen Anlat Karadeniz Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/saritext]

Yılmaz Kunt Videosu

Etiketler: bahtiyar ölmez ömer gerçek adı bahtiyar ölmez ömer kim bahtiyar ölmez ömer oynadığı diziler bahtiyar ölmez ömer sevgilisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL