Bahtiyar Ölmez Vildan Kim? ( Gözde Okur)

Bahtiyar Ölmez Vildan Kim? ( Gözde Okur)

Yazar: Emre Bahtiyar Ölmez

Atv ekranlarında yayınlanacak olan dizi Bahtiyar Ölmez heyecanla yayınlanacağı günü beklerken diziye yeni karakterlede dahil olmaya başladı. Bu karakterlerden bir tanesi de dizi de Vildan karakteridir. Vildan karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Gözde Okur‘dur. Gözde Okur kimdir? Birlikte tanıyalım…

Bahtiyar Ölmez Vildan Kim? ( Gözde Okur)

Dizide Vildan karakteri Bahtiyar Ölmez ile aynı mahallede büyümüştür ve tutkulu bir şekilde ona aşıktır. Ne varki aşkına karşılık bulamaz fakat umudunuda tüketmez. Kuaförde birlikte çalıştığı Nuran onu destekler. Saf . bir karakterdir. Çabuk parlar çabuk affeder. Dizi de Nuran karakterini canlandıran Gözde Okur 1980 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. 1.70 boyunda 58 kg ağırlığındaki oyuncu Boğa burcudur.

Gözde Okur eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk Ana Sanat Dalı bölümünü okuyarak tamamlamıştır. 2004 yılında Avrupa Yakası dizisinde rol alan oyuncu, 2005 yılında Hırsız Polis dizisinde oynamıştır. Yine aynı yılda Maskeli Beşler İntikam Peşinde adlı sinema filminde rol alan oyuncu, Çeşm-i Bülbül ve Tatlı Bela projelerinde yer almıştır.Okur, 2008 yılında Benim Annem Bir Melek adlı dizide Kumru karakterini canlandırırken, aynı yıl Derdest filminde Canan Karaca karakterini canlandırmıştır.

Bahtiyar Ölmez Aylin’i Merak Ettiniz mi? Tıklayınız!

Oyuncu Yamak Ahmet dizisinde Cariye rolünü oynarken, N’yapcaz Şimdi filminde Hande karakterini canlandırmıştır. 2014 yılında gelindiğinde asıl patlamayı yapan oyuncu Gözde Okur Trt 1 ekranlarında yayınlanan herkesin beğeni ile izlediği Zengiz Kız Fakir Oğlan dizisinde Rüyam karakteri ile ünlenmiş belkide Bu karakter Bahtiyar Ölmez dizisinde rol almasını sağlamıştır. Zira o dizidede saf, temiz yürekli, biraz kıt anlayışlı ama sevecen bir karakteri canlandırmıştı. Kendisine yeni projesinde başarılar diliyoruz.

Gözde Okur Videosu!

Etiketler: bahtiyar ölmez vildan kimdir bahtiyar ölmez vildan oynadığı diziler bahtiyar ölmez vldan gerçek adı baytiyar ölmez oyuncu kadrosu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL