Bakıcı Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekim Adresi Nerede?

Bakıcı Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekim Adresi Nerede?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi Bakıcı, Focus film tarafından yapılacak. Beni Affet, Esaretim Sensin, Deniz Yıldızı gibi projelerin sahibi Focus Film Show Tv için yeni bir dizi hazırlığında. Bakıcı dizisinin yönetmen koltuğunda kimin oturduğu belli olmazken dizinin 2018 yılında ekranlarda olması bekleniyor. Bakıcı dizisi çekim yeri belli oldu mu? Yazımızda..

Bakıcı Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekim Adresi Nerede?

Bakıcı Dizisinin şu ana kadar 2 başrol oyuncusu belli olmuş durumda. Daha önce Tutsak dizisinde başrol alan oyuncu Pamir Tekin dizide erkek başrol oyuncusu olacak. Dizinin kadın başrol oyuncusu ise son olarak Yüz Yüze dizisinde rol alan Ece Çeşmioğlu oldu. Ne hikmettir ki iki oyuncunun son rol aldığı diziler erken final yapan diziler oldu.

Bakıcı dizisinin çekim yeri ise henüz belli olmadı. Ancak dizinin İstanbul ve çevre illerde çekileceği düşünülüyor. Dizinin daha çok ev içinde çekileceği tahmin edilen dizinin komedi mi yoksa dram mı olacağı merak konusu. Dizinin tam olarak çekileceği adres belli olduğunda bilgi vereceğiz.

[mavitext]Bakıcı Dizisi Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: bakıcı dizisi çekim adresi nerede bakıcı dizisi nerede çekiliyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL