Balçiçek İlter ile Dr. Özlem Cankurtaran Kimdir?

Balçiçek İlter ile Dr. Özlem Cankurtaran Kimdir?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Balçiçek İlter ve Dr. Özlem Cankurtaran‘ın birlikte sundukları “Balçiçek ile Dr. Cankurtaran” adlı program pazartesiden itibaren hafta içi her gün saat 07.30’da Kanal D’de olacak. Peki programın sunucuları kimler? Balçiçek İlter ile Dr. Özlem Cankurtaran kim?

Merakla beklenen program 28 ekim pazartesi günü ekranlarda olacak. Programda sağlık sektörü ile bir çok konu masaya yatırılacak. Özellikle günümüzün en sıkıntılı sağlık sorunlarına çözümleri tedavi yöntemleri ve tavsiyeler hafta içi her gün izleyici ile buluşacak. Peki programın sunucuları kimdir, yakından tanıyalım.

 

Dr. Özlem Cankurtaran Kimdir?

Cankurtaran Ünye ilçesinde doğdu. Çapa Tıp Fakültesi mezunu olan Özlem Cankurtaran Cüneyt Cankurtaran ile evlidir. Babası Avukat annesi ile mimardır. Fakülteden mezun olduktan sonra ilk görev yeri Tokat Erbaa’ya gitmiştir.

Yüksek Lisansı Yedikule Göğüs Cerrahisinde tamamlayan Cankurtaran daha sonra akademik hayatına devam etti. Yıldız Teknik’te Kimya bölümünde Fizikokimya dalında profesör oldu. Trt’de Hasta Yakını isimli programı sundu.

Özlem cankurtaran 1999 yılında zorlu bir hastalık tedavi sürecinden geçti. Kemik hastalığına yakalanan cankurtaran işini de desteği ile uzun bir tedavi sürecinden sonra ayakta kaldı ve hayata döndü. Ancak kısa bir süre sonra da eşi Cüneyt cankurtaran kaz hastalığına yakalanmış ve hastalık belli aşamalarla tüm vücuduna kadar yayılmıştır.

Balçiçek İlter Kimdir?

 

Özlem cankurtaran 1999 yılında zorlu bir hastalık tedavi sürecinden geçti. Kemik hastalığına yakalanan cankurtaran işini de desteği ile uzun bir tedavi sürecinden sonra ayakta kaldı ve hayata döndü. Ancak kısa bir süre sonra da eşi Cüneyt cankurtaran kaz hastalığına yakalanmış ve hastalık belli aşamalarla tüm vücuduna kadar yayılmıştır. Balçiçek İlter 973 yılının 16 haziranda İstanbul’da dünyaya geldi. Türk televizyon sunucusu ve gazetecisi olarak kariyerine devam eden balçiçek İlter Kerem İlter ve lale ilter’in kızıdır. İstanbul özel notre dame de sion Fransız lisesi’nde okuyan İlter daha sonra Orta Doğu teknik üniversitesi’nde lisans öğrenimini tamamlamıştır. 2003 yılında evlendiği Ali Pamir ile 2010 yılında boşanmıştır.

Bazı kaynaklarda ise Bursa’da doğduğu yönünde bilgiler bulunan balçiçek ilter’in Nazlı adında bir de kız kardeşi vardır. Orta Doğu teknik üniversitesi psikoloji bölümü mezunu olan balçiçek İlter daha önce olay yeri isimli bir programı sunmuştu. Ancak programdan beklenen sonucun alınamaması nedeniyle program sonlandırarak yeni bir proje üzerinde çalışıldı. Şimdi ise Kanal d ekranlarında hafta içi her gün saat 07.30 da gösterilecek olan balçiçek İlter ile doktor cankurtaran, evimizin sağlık elçileri, isimli programı sunmaktadır.

Balçiçek ile Dr. Cankurtaran Fragmanı

Etiketler: Balçiçek ile Dr. Cankurtaran balçiçek ilter kimdir özlem cankurtaran kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL