Baraj Dizisi Bitiyor Mu? Reytingleri Nasıl?

Baraj Dizisi Bitiyor Mu? Reytingleri Nasıl?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Baraj dizisi de pandemi sonrası dönemde toparlanamayan dizilerden biri oldu. Hal böyle olunca Baraj dizisinin fanları sıklıkla Baraj dizisi bitiyor mu sorusunu sorar oldu. Baraj dizisi pandemi öncesi başlayan dizilerden biri. Ancak pandemi nedeniyle hatırlarsınız ki tüm dizilerin çekimlerine bir süre ara verilmişti. Çünkü bir süre sokağa çıkma yasağı gelmişti. Bu süreçte televizyonlarda özellikle nostaljik diziler yayınlanmaya başlamıştı. Dizilerin yeniden çekilmeye başlamasının ardından Baraj dizisi de potaya giren isimlerden biri oldu. Çünkü pandemiden sonra ne yazık ki bu dizi reytinglerini toparlayamadı. Bunun bir nedeni de pandemiden sonra başlayan dizilerin oldukça başarılı olması da denebilir. Peki Baraj dizisi bitiyor mu? Reytingleri nasıl?

 

1-     Baraj Dizisi Final Mi Yapıyor?

Baraj dizisinin bitip bitmeyeceği konusunda bilgiye sahip olmayan dizi fanları Baraj dizisi final mi yapıyor sorusunu sıklıkla soruyor. Henüz kesin bir açıklama gelmese de Baraj dizisinin reytinglerinin sallantıda olduğunu söylemek yanlış olmaz. Hal böyle ki Baraj dizisinin bir hafta reytingleri iyi sayılırken diğer hafta oldukça kötü gelebiliyor. Bu durum da kanalın dizi hakkında kesin bir karar vermesini engelliyor. Henüz yapımcı şirket Baraj dizisi hakkında kesin bir karar vermese de dizi analizcileri Baraj dizisinin en fazla birkaç bölüm daha yayınlanacağı konusunda bir araya geliyorlar. Babil dizisi final mi yapıyor sorusunun net bir cevabı olmasa da şunu söyleyebiliriz ki, dizi reytinglerini toparlamazsa bir sezon daha ne yazık ki yayınlanmayacak.

 

2-      Baraj Dizisi Oyuncuları

Baraj dizisinin reytinglerinin kötü gitmesi herkesçe imkansız gibi görünüyor. Çünkü dizi gerçekten genç ve başarılı oyuncuları kadrosunda barındırıyor. Peki Baraj dizisi oyuncuları kimlerdir?

 

3-      Feyyaz Duman

En son projesi Kadın dizisi olan Feyyaz duman, bu projeyle ününe adeta ün katmıştı. Feyyaz Duman, Baraj dizisinde şantiye şefi Nazım karakterini canlandırıyor.

 

4-      Biran Damla Yılmaz

Kırgın Çiçekler dizisi ile üne kavuşan genç ve güzel oyuncu Biran Damla Yılmaz, Baraj dizisinde Nehir Aksu rolünü canlandırmaktadır.

 

5-      Burak Yörük

4N1K dizisi ile üne kavuşan genç ve yakışıklı oyuncu Burak Yörük, Baraj dizisinde Tarık Yılmaz rolünü canlandırmaktadır.

 

6-      Sumru Yavrucuk

Saygın oyunculardan biri olan Sumru Yavrucuk da Baraj dizisinin kadrosunda olan oyunculardan biridir. Sumru Yavrucuk, Baraj dizisinde Zerrin karakterini canlandırmaktadır.

 

Etiketler: Baraj dizisi bitiyor mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL