Baraj Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu ve Hangi Kanalda?

Baraj Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu ve Hangi Kanalda?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Bir zamanların unutulmaz filmi 1977 yapımı Baraj, 2020 yılında dizi olarak ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Başrollerini Tarık Akan ve Türkan Şoray’ın oynadıkları Baraj filmi Fatih Aksoy ile Yağmur Ünal tarafından dizi olarak hazırlanmaya başlanıyor. Peki Baraj dizisi oyuncu kadrosunda kimler olacak, konusu, hikayes, ve kanalı belli oldu mu, işte detaylar…

Türkan Şoray, Tarık Akan ve Nasır Melek’in başrollerini oynadığı Baraj filminin dizi versiyonu için tüm hazırlıklar başlandı. Baraj dizisi için Fox Tv ile el sıkışıldı. Aslında peoje yeni değil. Geçtiğimiz yılın yaz ayların Türkan Şoray’ın kızı Yağmur Ünal ile Fatih Aksoy dizi çalışmalarına başlamıştı. Ancak cast çalışmaları tamamlanamadığı için proje rafa kaldırılmıştı. Şimdi ise 2020 için yeniden kollar sıvandı.

Haliyle dizi uyarlama olarak ekranlara gelecek. Filmden diziye yapılan uyarlama senaryo ise Hasan Tolga Pulat tarafından hazırlanıyor. Peki Baraj dizisinde hangi oyuncular yer alacak?

2020 yılında ekranlara gelecek olan Baraj dizisinin oyuncu kadrosu için cast çalışmaları son hız devam ediyor. Gelen bilgilere göre çok önemli isimlere listede varmış. Senaryo uyarlaması bittiğinde ise listedeki isimlere hem teklifler hem de kısa senaryo gönderilecekmiş. Baraj dizisi ile ilgili son bilgileri sitemizden takip edebilirsiniz. Baraj oyuncu kadrosu belli olduğunda ise bu yazımız altına eklenecektir.

Baraj Dizisi Oyuncu Kadrosu

 

Etiketler: baraj dizisi hangi kanalda baraj dizisi hikayesi konusu baraj dizisi oyuncu kadrosu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL